fbpx

Гороскоп з 22 по 28 січня — у Стрільців чудовий період, а у Риб прагнення до гармонії

Астрологи попередили про грандіозні зміни цього тижня

У цей період удача посміхнеться всім знакам зодіаку. Ви знайдете вихід зі всіх складних та заплутаних ситуацій. Отже, пропонуємо вам повний гороскоп із 22 січня для жінок та чоловіків за знаками зодіаку. Дотримуйтесь правила “не здаватися”. Зіткнувшись із проблемою, можна сміливо взятися за її вирішення та вийти переможцем.

ОВЕН

Спостерігається підйом сил, Овни активні та цілеспрямовані. Цілком ймовірні нові яскраві знайомства з дуже впливовими людьми. Якщо виявите всі свої найкращі якості, не проґавте цих людей. Необхідно поводитися стримано, дисципліновано.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці, не поспішайте. Саме час подумати про себе та свої цінності. Можливо, доведеться переосмислити, зібратися з думками, подумати про майбутнє. Чудовий день для відвідування храму, прогулянок на самоті.

БЛИЗНЮКИ

Період віщує Близнюкам багато розчарувань. Постарайтеся спокійно і тверезо поставитися до ситуацій, які виводитимуть вас із себе. Усі сварки можуть вплинути на ваше здоров’я.

РАК

Протягом усього періоду супутники Раків – депресія та негатив. У цей час ви погано почуватиметеся. Люди, що оточують вас, будуть діяти вам на нерви і перевіряти вас на міцність.

ЛЕВ

Цей час несе зміни, що ускладнюють Левам життя. Друга половина тижня дасть змогу виправити цю ситуацію. Будьте уважні до дрібниць, саме в них криється вирішення вашої проблеми.

ДІВА

Прекрасний період для всіх Дів. У вас буде душевний спокій, психологічна рівновага та доброзичливий настрій. Все, за що ви візьметеся зараз, у вас, безперечно, вийде.

ТЕРЕЗИ

Цей період віщує багато негараздів, з яких ви обов’язково виберетеся. Однак Терезам потрібно буде сильно постаратися. Вас будуть оточувати негативно налаштовані люди, однак, поборявши цей негатив, ви відчуєте душевну рівновагу

СКОРПІОН

Налаштуйтеся на позитивну хвилю та позитивне мислення, адже у Скорпіонів все виходитиме. Другу половину дня проведіть на самоті, подумайте про свої життєві цілі та розставте пріоритети.

СТРІЛЕЦЬ

Чудовий період у Стрільців, повний енергії та нових відкриттів. Придбайте блокнот і записуйте у нього всі ваші думки, надалі вони допоможуть вирішити деякі труднощі, пов’язані з вашим особистим життям та матеріальним становищем.

КОЗЕРІГ

Приголомшливий період у Козерогів. Ви зібрані, впевнені у собі і дуже харизматичні. Скористайтеся своєю гідністю і спрямуйте енергію в потрібне русло. Є можливість вирішити стару проблему, яку ви постійно відкладали.

ВОДОЛІЙ

Водоліїв дуже продуктивний і сприятливий період для всіх сфер життя. Ви будете радувати оточуючих своїм зовнішнім виглядом, внутрішньою енергією, спокоєм, гармонією та позитивним настроєм.

РИБИ

Зірки кажуть, що цей час може принести Рибам деякі захворювання та душевні розлади. Проведіть день у гармонії із собою, зробіть щось для свого розслаблення, займіться йогою, зробіть дихальні вправи.

You cannot copy content of this page