fbpx

Гороскоп з 24 по 30 липня: у Близнюків пристрасний роман, а у Козерогів рух долі

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв на розпал липня.

Наступний тиждень залишиться в пам’яті через можливі труднощі у спілкуванні з керівництвом та колегами. Однак, незважаючи на всі перепони, ви можете досягти своєї мети. Буде надано шанс від долі, яким варто скористатися. Щодо романтики та сімейного життя, тиждень з 24 по 30 липня 2023 року обіцяє стати однією з найкращих.

Намагайтеся приділити більше уваги своєму партнеру, виявіть свою любов і турботу, зробіть для нього щось приємне. Це обов’язково підніме настрій та зміцнить ваші стосунки.

До кінця тижня ймовірно вирішення якогось важливого фінансового питання, що обіцяє вам отримати заслужену винагороду. Вам потрібно лише виявити терпіння і почати тиждень із правильного настрою та стосунку.

ОВЕН

Протягом цього тижня варто приймати запрошення на вечірки чи відвідування друзів. Такі заходи можуть принести вам корисні контакти та навіть нові дружби. Однак, намагайтеся уникати зайвої самоаналізації або спроб “розібратися” у почуттях та думках партнера. Такі дії не приносять очікуваних результатів і можуть лише зіпсувати настрій.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня Тельці можуть очікувати на особливу сприяння від планет. З таким сузір’ям можна сміливо діяти і ставити найамбітніші цілі — будь-які вершини будуть підкорені! Ваші руки начебто чарівні — все, чим ви займетеся, принесе успіх. Немає ситуацій, з яких ви не знайшли б вихід.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня Близнюки можуть очікувати на хвилю пристрастей. Навіть найбільш врівноважені з вас можуть піддатися раптовій закоханості, використовуючи всі доступні засоби для привернення уваги. Однак варто бути обережними – не переступайте меж дозволеного. Інакше це прекрасне почуття може перейти в руйнування, замість очікуваного творення.

РАК

Цього тижня колеги Раків зможуть повністю оцінити їхню здатність внести життя в будь-яку компанію. Ваша доброта та теплота подарують надію та піднімуть спільний дух на майбутнє. Але намагайтеся помірковано поводитися з алкоголем, оскільки це може зіпсувати загальне враження. Відносини, розпочаті цього тижня, швидше за все, виявляться ефемерними і не надто серйозними.

ЛЕВ

Цього тижня через несподівані обставини Левам доведеться проявити максимальну концентрацію та активність для адаптації. Ймовірно, довгострокові плани не дадуть очікуваних результатів. Будьте уважні до протилежної статі – саме там можуть виникнути неприємності. Також варто відкласти покупку коштовностей або тканин, переважними будуть звичайні придбання.

ДІВА

Діви, уявіть себе в ролі Леопольда – проживайте поточний тиждень у гармонії та доброті з усіма, і тоді зірки дадуть відповідь вам взаємністю. Щоб заповнити життєві сили та енергію, рекомендується відвідати кіно чи виставку.

ТЕРЕЗИ

На цьому тижні Терези-жінки стануть центром уваги, завдяки своєму шарму та внутрішній енергії, що дозволить їм розкрити приховані таланти. Чоловіки Терези, швидше за все, зустрінуть старих добрих знайомих. Замість спогадів про минулі образи та суперечки, проведіть цей час з користю. Не дивуйтеся, якщо сьогодні запам’ятаєте свої сни — знайте, що щасливі сни обов’язково виконуються, а сни з математичними знаками примітні своїм віщуванням несподіваних новин.

СКОРПІОН

Високий рівень енергії не тільки підтримає Скорпіонів у гарному настрої, а й допоможе впоратися з будь-якими справами. Тому настав час дістати давно відкладені питання з довгої скриньки та взятися за їх вирішення. Крім того, у вас буде повна гармонія з протилежною статтю. Цього дня вони стануть вашими найкращими союзниками.

СТРІЛЕЦЬ

Для Стрільців період, що настав, повністю відводиться під вирішення питань, пов’язаних з роботою та бізнесом. Будь то ділові поїздки, підписання документів, налагодження зв’язків із новими партнерами, укладання угод, створення команд чи планування майбутніх поїздок — усі ці справи виконуватимуться легко та швидко. Крім того, не забувайте приділяти увагу своєму стилю. Вам не завадить прогулятися магазинами та оновити гардероб.

КОЗЕРІГ

Козероги, настав момент кинути виклик звичній рутині та вітати зміну! Ви взялися за зміну форм та якості свого життя, перегляньте сфери діяльності, покращите сімейні стосунки та поринете у творче творення. Ваша комерційна діяльність принесе задовільні прибутки, а те, що ви запланували до цього тижня, почне здійснюватись. Ваша інтуїція та вміння переконувати посиляться, що допоможе зміцнити стосунки з родичами та друзями. Ідіть вперед та вітайте зміни з відкритими обіймами!

ВОДОЛІЙ

Водолії, ваш період може бути трохи складним, але це ті перепони, які допоможуть вам рости та розвиватися. Для пом’якшення цього часу, спробуйте уникати початку нових справ або планування довгострокових проектів. Якщо тривалі поїздки є неминучими, будьте уважнішими і обережнішими, ніж зазвичай. Однак цей тиждень ідеально підходитиме для нових знайомств, прогулянок пішки та розширення горизонтів знань. Все буде добре, просто прийміть цей час та використовуйте його на свою користь.

РИБИ

Риби, що наступив тиждень може бути сповнений обіцянок і можливостей, які можуть привабливо звучати, але можливо, їх реалізація може стати викликом. Це може стосуватися як нових проектів, так і нових захоплень. Будьте обережні, щоб не впасти у чудову ілюзію, і не обіцяйте більше, ніж зможете виконати. Можливо, вам варто подумати над кожним рішенням і, перш ніж прийняти його, провести невелике дослідження. Не поспішайте, завжди є час для роздумів та правильного вибору.

You cannot copy content of this page