fbpx

Гороскоп з 25 по 31 грудня — у Овнів час відпочинку, а у Риб справи з долею

Астрологи вказали на найголовніші зміни у житті знаків цього тижня.

Усі знаки зодіаку будуть непередбачувані та непостійні. Така легковажність, втім, зійде вам з рук у цей період. Отже, пропонуємо повний гороскоп з 25 по 31 грудня для жінок і чоловіків за знаками зодіаку. Якщо у вас сьогодні лінивий настрій, займіться бурхливою імітацією трудової діяльності, це краще, ніж ви через неуважність помилитеся. Все одно у ваших справах немає особливої терміновості, і один день нічого не змінить, але дасть вам можливість накопичити сили для майбутніх звершень.

ОВЕН

У Овнів буде дуже непродуктивний день, тож збіглися зірки. Їх несприятливе розташування спричинить погіршення самопочуття. Імовірні проблеми із суглобами, може хворіти голова надвечір. Пропонуємо вам у метушні дня знайти час для відпочинку та розслаблення та подбати про себе.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців гарний день, щоби взятися за будь-які справи, вирішувати будь-які питання. У вас все буде найкращим чином. Випаде чудова можливість укласти вигідну угоду або підписати контракт на ваших умовах.

БЛИЗНЮКИ

У Близнюків несприятливий день для будь-яких угод із фінансами. Виявляйте помірну активність у веденні бізнесу, щоб уникнути фінансових втрат. Вдень можливі конфлікти з колегами чи клієнтами. У другій половині дня варто зосередитись на вирішенні домашніх проблем.

РАК

Раки мають заповітну мрію? Ви багато сил доклали, щоб її втілити в життя і, здається, цей час незабаром настане. Вам більше нічого не потрібно робити, варто лише повірити в себе та свої сили. І мріяти, уявляючи, як те, чого ви так довго хотіли, вже буквально перебуває у вас у руках.

ЛЕВ

Зірки застерігають Львів щодо поспішних висновків. Вам потрібно зберігати спокій та збирати якнайбільше інформації. Це стане вам у нагоді найближчим часом, коли вас захочуть якимось чином підставити. У сімейних питаннях все спокійно.

ДІВА

Дів матиме можливість вирушити в коротку подорож або відрядження. Вам варто погодитися на це запрошення, тому що, цілком можливо, це спричинить якісь приємні події в особистому житті. Також будьте відкриті всьому новому.

ТЕРЕЗИ

Вам вдасться виконати все намічене вчасно та без помилок. Взаємини із керівництвом дуже рівні, без конфліктів. Колеги прийдуть до вас на допомогу. На вечір нічого не плануйте, проведіть час у родинному колі або займіться улюбленим хобі.

СКОРПІОН

На вашому шляху зустрінеться людина, яка вплине на ваше життя. Можливо, він стане вашим духовним наставником, провідником у світі бізнесу, а може, ви зустрінете кохання всього свого життя. У будь-якому випадку ви не зможете пройти повз цю людину, вас притягне до неї, наче магнітом.

СТРІЛЕЦЬ

Вам потрібно бути максимально зібраним, щоб ніщо не могло вас вивести із себе. Підвищені емоційні навантаження можуть вплинути на ваше фізичне здоров’я, побоюйтеся респіраторних захворювань. Увечері у родинному колі також можливі конфлікти, викликані зайвою емоційністю.

КОЗЕРІГ

Можливо, вам захочеться провести день на природі або поїхати в невелику подорож. Може, вам захочеться зайнятися духовним розвитком і ви знайдете час для походу до музею чи театру. Чудовий день для духовних практик та медитацій. Сконцентруйтеся на собі та своєму стані.

ВОДОЛІЙ

Вас будуть на кожному кроці чатувати на спокуси. Справа за вами — пуститись у всі тяжкі або остудити свій запал. Швидше за все, вам надійде пропозиція про якісь проекти від друзів. Але тут треба дуже добре подумати, чи варто бізнес змішувати із дружбою.

РИБИ

Риби чекає боротьба з мінливістю долі. Запасайтеся впевненістю у своїх силах та рішучістю їх подолати. Подумайте, у чому маєте слабке місце? Може, є проблеми зі здоров’ям чи конфлікт із кимось, ось на те, що вас зараз турбує найбільше, і потрібно звернути всю свою увагу.

You cannot copy content of this page