fbpx

Гороскоп з 28 серпня по 3 вересня: у Тельців зліт у кар’єрі, а у Риб фінансові справи

Розбір від астрологів для всіх представників сузір’їв на найближчі дні

На наступному тижні серпня Меркурій стає ретроградним, а це означає, що всім людям доведеться знову повернутися в минуле: до старих відносин, незакінчених справ. Однак братися за вирішення справ потрібно акуратно. Марс – планету активних дій, спочатку вводить в оману Нептун, а потім давить Плутон. Все це створює досить нестабільну атмосферу. Потрібна крайня обережність.

ОВЕН

На цьому тижні події можуть розвиватися захоплюючим чином. Перед вами відкриються цікаві та перспективні перспективи. У цей час можна діяти сміливо та рішуче, не відкладаючи нічого убік. Усі успіхи залежать лише від ваших зусиль.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень буде сприятливим. Потрібно зуміти скористатися вдалим моментом, якщо хочете кар’єрного зростання. Чітко сформулюйте собі цілі, які розраховуєте реалізувати найближчим часом. Не завадить обережність, тому що може відкритися несподівана інформація, яка введе вас в оману.

БЛИЗНЮКИ

Зараз вам доведеться заглибитись у роботу, від якої багато в чому залежатимуть ваші подальші успіхи. Цього тижня зірки радять уникати як непотрібної метушні, так і зайвої активності. З спілкування з новими людьми вдасться отримати вигоду, тому не відкидайте нові знайомства.

РАК

Не виключено, що цього тижня вам належить важлива розмова, тому попередньо продумайте, що говоритимете. У спілкуванні з колегами контролюйте свої емоції, ви можете бути надто запальним. Час діяти рішуче, щоб не втратити досягнутих результатів.

ЛЕВ

Протягом тижня постарайтеся виявити спокій та врівноваженість та не втрачайте контролю над емоціями. Не виключено, що тиждень буде досить напруженим через збільшення обсягу роботи, інші питання. Справа в тому, що проблеми, які виникнуть у цей період, зможете вирішити лише ви самі.

ДІВА

Не варто хапатися за тисячу справ одразу, зараз вигідніше вибрати щось одне та зосередити всі зусилля на цьому. У ці дні тижня вирішуватиме багато питань, шукати відповіді на найважливіші з них. Прагніть контролювати свої пориви, ви також маєте чітко представляти свої цілі.

ТЕРЕЗИ

У цей період у вас з’явиться можливість без зайвих зусиль вирішувати будь-які питання. Довірившись інтуїції, вам вдасться розібратися з заплутаною ситуацією і прийняти єдине правильне рішення. Завдяки вмінню знаходити підхід до будь-якої людини ви зможете уникнути критичних ситуацій.

СКОРПІОН

Для вас відкриваються чудові можливості, настає успішний період у кар’єрі, пов’язаний із фінансовими справами. Вам може надійти цікава та важлива інформація. Справ буде багато, але ви можете встигнути практично все, що запланували.

СТРІЛЕЦЬ

Зараз дивіться життя максимально прагматично і ставте собі нездійсненних цілей. До вихідних завершіть усі серйозні та невідкладні справи. За сприятливого збігу обставин можна розраховувати на хороші перспективи та можливості.

КОЗЕРІГ

Не відступайте від планів. Ви зможете успішно розібратися з поточними справами, до яких раніше не доходили руки, які викликали сумнів. У плані фінансів вам нема про що турбуватися, навіть можна розраховувати на грошові надходження.

ВОДОЛІЙ

Перед представниками цього знака тиждень може відкрити різноманітність можливостей. Зверніть увагу, що в цей період вам протипоказана метушливість і поспішність. Корисними будуть знайомства, які допоможуть визначити бажані перспективи в роботі.

РИБИ

Вам зараз знадобляться зусилля та мудрість, щоб залишатися на плаву у непростій ситуації. Відмовтеся від необдуманих вчинків і уникайте сумнівних угод, інакше не уникнути фінансових проблем. Для творчих особистостей настає добрий період для розширення діяльності, можна сміливо братися за нові проекти.

You cannot copy content of this page