fbpx

Гороскоп з 29 травня по 4 червня: у Овнів кругообіг подій, а Діви налагоджуватимуть відносини

Тиждень, що настав, з 29 травня по 4 червня виявиться сприятливим для початку нових справ, прийняття важливих рішень. Варто зайнятися переоцінкою взаємин із людьми зі свого оточення. У цей період можна братися за будь-яку роботу, вона виявиться під силу. Крім того, керівництво це помітить, і всі старання будуть дуже винагороджені. Постарайтеся приходити на допомогу тим, хто дійсно її потребує.

ОВЕН

Кругообіг подій огорне цих людей із самого початку тижня. Раніше невирішені проблеми та невиконані зобов’язання вимагатимуть термінових рішень. Не бійтеся просити допомоги. У вихідні ймовірно приємне знайомство або сприятливий збіг обставин.

ТЕЛЕЦЬ

Представникам знака варто працювати над справами, про які вони давно думали. Ділові переговори та підписання документів пройдуть успішно. Сприятливий час для особистих стосунків. Імовірні нові знайомства.

БЛИЗНЮКИ

Ці люди опиняться у центрі уваги: головне, не відмовляйте у проханні про допомогу. Також на щасливчиків чекає виконання найсильніших бажань. Настає час налагодження партнерських відносин. Фінансового благополуччя ви досягнете у найкоротші терміни.

РАК

Діяти з вигодою для себе мають розпочати ці люди. Подумайте, чого вам хотілося б насправді найбільше, і сміливо починайте працювати над реалізацією. Не бійтеся звертатися за допомогою до людей, вони допоможуть здійснити вашу мрію у рази швидше.

ЛЕВ

Сміливо можете починати навіть ризиковані справи. На вашому шляху – успіх. Можливі нові знайомства, які допоможуть зміцнити фінансове становище або створити стартовий майданчик для майбутніх професійних успіхів.

ДІВА

Зараз не найсприятливіший час, щоб діяти поспіхом. Ретельно обмірковуйте кожен свій крок. Можливо, ви будете втягнуті в конфлікт і опинитеся між двома вогнями. Не поспішайте зайняти чийсь бік. Збережіть нейтралітет. Більше відпочивайте.

ТЕРЕЗИ

Не марнуючи час на порожні розмови, вони можуть відволікти вас від дуже серйозних і важливих справ. На роботі виявіть стриманість. А ось у вихідні, у компанії друзів ваші розмови будуть цілком доречними.

СКОРПІОН

Настає час, коли варто налагодити стосунки з тими, з ким ви у сварці. Зробіть перший крок. У другій половині тижня зірки не радять брати участь у сумнівних заходах. Найімовірніше, ви зазнаєте фінансових втрат.

СТРІЛЕЦЬ

Не варто будувати грандіозних планів, краще відпочиньте. Наприклад, займіться самоосвітою, пориньте в роздуми. Вихідні зірки рекомендують провести серед близьких. Маленьке сімейне свято подарує вам емоційний спокій.

КОЗЕРІГ

У вас є час, щоб вирішити питання, що стосуються особистого життя. Ви тактовні та м’які. Легко вибираєте потрібні слова. Друга половинка це помітить і піде на поступки. Довгоочікувана гармонія прийде у стосунки. Чекайте на приємні новини.

ВОДОЛІЙ

Довіряйте своїй інтуїції і не бійтеся вкладатись у фінанси та робити великі покупки. У другій половині тижня можливі ділові зустрічі. Будьте готові продемонструвати весь свій професіоналізм. Чекайте на підтримку від впливових людей.

РИБИ

Сприятливі зміни у кар’єрі, освіті чекають на цих людей. Можливі значні фінансові надходження. Незабаром поряд з вами виявиться впливова людина, яка допоможе здійснити вашу мрію. Не пропустіть шанс для плідної співпраці.

You cannot copy content of this page