fbpx

Гороскоп з 3 по 9 квітня: у Овнів жорстока ревнощі, а Діви зароблять великі гроші

Цього квітневого тижня всім знакам зодіаку варто знайти час та можливість вибратися за місто, подихати повітрям у суспільстві близьких та коханих людей. Обов’язково контролюйте свою мову, намагайтеся не брехати і не сваритися з оточуючими. Слідкуйте за сном і відпочинком, адже період має бути насичений і доведеться добре попрацювати.

ОВЕН

Можуть потрапити до любовних сіток Овни. Ви ж були націлені на романтичні стосунки? Проте зірки попереджають, що незабаром захоплення і обожнення зміняться жорстокою ревнощами. Взаємні образи та конфлікти можуть призвести до розлучення. Не виключено, що до вас по допомогу звернуться близькі люди.

ТЕЛЕЦЬ

Період, який підходить для ділових угод, укладання контрактів, оформлення важливих паперів у Тельців. А ось у сімейних стосунках можуть виникнути труднощі. Вирішуйте питання самі. Не перекладайте свою відповідальність на чужі плечі. Із кризової ситуації допоможе вийти ваша розвинена інтуїція.

БЛИЗНЮКИ

Цілісність натури у Близнюків – не більше, ніж обман. Небажання змінювати свою точку зору, суперечливий характер можуть призвести до дрібних сварок з вашим оточенням. Період підійде для теплих сімейних відносин, одруження, планування дітей. Успіх може опинитися на вашому боці.

РАК

Наступного тижня у Раків можлива метушня у справах. У фінансовій сфері можливий невеликий успіх. Натомість друга половина тижня подарує радісні хвилини душевного єднання з коханою людиною. Ви повинні навчитися “трансформувати” себе, тобто знову самостверджуватись після кожної зміни в житті.

ЛЕВ

Зараз Левам вдасться подолати всі перешкоди, які створять на вашому шляху заздрісники та таємні недоброзичливці. Але не доводьте нічого і нікому, не з’ясовуйте стосунки. Дійте самостійно для того, щоб досягти успіху. Це позбавить вас багатьох хвилювань, марних надій і розчарувань.

ДІВА

Цього тижня фінансова складова Дів повільно, але, мабуть, зростатиме. Зірки пропонують вам саме зараз розпочинати налагодження контактів із діловими партнерами. Але остаточний результат справ залежатиме лише від вашої завзятої роботи. На вихідних можливі легкі недомовки з близькими.

ТЕРЕЗИ

Вже на початку тижня Терези можу відчути себе, як вичавлений лимон, тому що докладені зусилля не принесуть плодів. Подбайте про здоров’я, профілактика – найкраща тактика, щоб не відвідувати в майбутньому лікарів. Запасіться стимулюючими засобами.

СКОРПІОН

Подвійний період буде у цих людей: або ви зможете внести стабільність у всьому, що представляє цінність, або втратите здатність сприймати щось, крім вузького особистого світу. Бажана прогулянка, міні-подорож, цікава екскурсія – вибирайте будь-що, тільки не сидіть вдома!

СТРІЛЕЦЬ

Сприятливий період для душевної рівноваги та переходу на нове коло розвитку у Стрільців. Ваш життєвий потенціал на найвищому рівні. Період підходить для ризикованих заходів та угод. Розраховуйте на підтримку друзів та впливових покровителів.

КОЗОРІГ

Цього тижня Козерогам настав час зайнятися наведенням порядку у своїх справах. Час підходить більше для роботи, ніж для творчого процесу. Присвятіть відпочинковий період за межами міста. Намагайтеся доставляти вашим близьким більше позитивних емоцій, але й про себе не забудьте.

ВОДОЛІЙ

Зараз Водоліїв матиме сприятливий період для створення спілки. Друга половина тижня підходить для критичного аналізу своїх можливостей. Велику роль у вашому житті відіграє нове знайомство чи збіг обставин. Духовні пошуки та романтичні стосунки будуть дуже ефективними.

РИБИ

Цього тижня у Риб буде велика ймовірність опинитися в збентеженні. Неможливо щось запланувати, все переплутається. На вас чекає різка зміна сфери діяльності. Ви познайомитеся із важливими людьми. Постарайтеся заощаджувати, а краще частину коштів відкласти на майбутнє.

You cannot copy content of this page