fbpx

Гороскоп з 30 по 5 листопада: у Терезів перевірка від Всесвіту, а у Риб суцільна ейфорія

Астрологи розповіли про головні події цього тижня для знаків зодіаку. Цей період у всіх знаків зодіаку дуже сприятливий для розваг та веселощів.

Отже, пропонуємо вам повний гороскоп із 30 жовтня для жінок та чоловіків за знаками зодіаку. Ваш гарний настрій підніматиме загальний емоційний тонус навіть у випадкових перехожих. Щедро даруйте посмішку оточуючим та щиро цікавтеся їхніми справами.

ОВЕН

У Овнів період буде активним та плідним у плані професійної діяльності. Прийде приймати деякі рішення самостійно. Ступінь вашої відповідальності на службі ще більше підвищиться разом із заробітною платою.

ТЕЛЕЦЬ

Зараз не час для сором’язливості та самостійних дій. Попросіть оточуючих допомогти, і вони із задоволенням її нададуть. Якщо потрібно ухвалити важливе рішення, порадьтеся з кимось знаючим та компетентним.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам знадобиться здатність змінювати тактику проведення залежно від обставин, що виникають. Така здатність допоможе подолати труднощі, що виникають, ризик появи яких підвищується.

РАК

Раки мають неоднозначний період. З одного боку, він буде сповнений приємних зустрічей і важливих подій, які сприятливо вплинуть на ваше майбутнє. З іншого боку, дещо засмутять члени сім’ї.

ЛЕВ

Левам потрібно позбутися нав’язливих негативних думок. Для того, щоб це зробити, займіться звільненням свого життєвого простору від зайвих речей, сміття та мотлоху. Займайтеся цим, намагаючись ні про що не думати.

ДІВА

Формат спілкування Дів із друзями вимагають невеликого коригування. Якщо ви хотіли ходити в гості до них або зустрічатися на нейтральній території, наприклад в кафе або басейні, запросіть їх до себе в гості.

ТЕРЕЗИ

Ті морально-моральні якості, які були закладені у Терезах з самого дитинства, будуть піддані перевірці. Потрібно, щоб вони пройшли перевірку на міцність та ще більше зміцнилися. Не йдіть на угоду із совістю, навіть незважаючи на надпривабливу пропозицію.

СКОРПІОН

Виникатимуть ситуації, в яких єдиним варіантом для Скорпіонів будуть роздратування та гнів. Однак постарайтеся стриматися, оскільки цим ви можете образити чи відштовхнути від себе значних людей. Не давайте ходу своєї підозрілості.

СТРІЛЕЦЬ

День у Стрільців буде насичений тиждень. Вранці у вас буде благодушний і веселий настрій, по обідах можливе роздратування, а вечорами чекає цікава любовна історія за вашою участю. Дозвольте подіям перетікати з одного в інше, природно, так ви збережете сили для вечора.

КОЗЕРІГ

Козерогів чекає веселий тиждень. Настрій буде стабільним, на нього не зможе вплинути те, що відбувається. Своїм гарним настроєм ви будете підтримувати інших людей, надихаючи їх на якісь дії.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв не станеться нічого неординарного. Тиждень пройде у звичайному режимі, всі завдання, які отримаєте, ви виконаєте вчасно. Тому ні нарікань, ні подяк на вашу адресу керівництво не озвучить.

РИБИ

Риби чекає не тиждень, а суцільна ейфорія. По-перше, ви будете задоволені собою. По-друге, ваші дії викликають замилування у незнайомих людей. По-третє, ви зробите таку складну справу, яку не могли реалізувати кілька людей.

You cannot copy content of this page