fbpx

Гороскоп з 30 жовтня по 5 листопада: у Левів зміни на роботі, а у Терезів несподівані повороти

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв найближчими днями. Цей період принесе багато несподіванок всім знакам зодіаку, які не завжди приємні.

Астрологи попереджають чоловіків та жінок, остерігайтеся обману. Чоловікам варто скоротити спілкування та зустрічі, інакше буде складно зосередитися на роботі. Жінок проблеми та помилки на роботі можуть довести до нервового зриву. Не сприймайте все близько до серця.

ОВЕН

Вам здаватиметься, що перемога близька як ніколи, але насправді поразка ще ближча. Чоловікам краще тримати свої бажання та прагнення під контролем, інакше це може обернутися проти них. Влаштуйте собі відпочинок, сходіть у спортзал, більше спілкуйтеся. Жінкам не варто дарувати душевну теплоту та великодушність.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців чудовий день для всіх починань, все нове даватиметься легко і без особливих проблем. Настав час чоловікам запускати заплановані проекти та втілювати намічені плани у життя. У жінки очікуються зміни в особистому житті, це може бути нове знайомство.

БЛИЗНЮКИ

У Близнюків настає період, який буде перевіркою на стійкість. Чоловікам необхідно бути уважними під час роботи з діловими паперами, є можливість зробити ряд помилок. Жінкам необхідно підняти свою самооцінку, як ніколи їм хочеться чути компліменти та бачити захоплені погляди.

РАК

Ракам вдасться закінчити всі справи, що накопичилися. Якщо у вас є впевненість у прийнятих рішеннях, не змінюйте їх, наполягаєте на своїй, чужа думка може бути помилковою. Якщо ви зайняті у торгівлі, сільському господарстві, будівництві, чекайте на покращення своїх фінансових справ.

ЛЕВ

Працездатність Львів впаде. Низький життєвий потенціал не дає можливості зібратися з силами та працювати. Не виключено, що будуть спірні ситуації із діловими партнерами чи колегами. Цей день вдалий для сімейних стосунків.

ДІВА

Вам варто запам’ятати свій сон, велика ймовірність, що він може справдитися. Виявляйте особливу обережність на дорогах. Чоловіки внаслідок своєї безтурботності можуть втратити стосунки або як мінімум довіру коханої людини. Слід очікувати сюрпризів, і навіть можливі романтичні пригоди.

ТЕРЕЗИ

Терезам чекає день, наповнений клопотами і суєтою. Чоловіків сьогодні очікують не найприємніші розмови, суєта та вирішення незапланованих ситуацій. У відносинах на рівному місці може статися скандал, і ваша стабільність піде, начебто її й не було. Жінкам краще перенести усі зустрічі.

СКОРПІОН

У Скорпіонів період звичайнісінький, але варто звернути увагу на деякі моменти. Безладне життя у чоловіків може зіграти з ними злий жарт. Не дозволяйте пристрастям взяти над вами гору і не допускайте залежності. Жінка буде занурена в домашній клопіт.

СТРІЛЕЦЬ

Гарний час у Стрільців для позитивного спілкування із близькими. Влаштуйте спільне свято, на вас чекає прекрасне проведення часу. У одиноких чоловіків сьогодні може бути незабутнє романтичне побачення, яке може перерости у стосунки, сповнені любові та порозуміння. Жінки будуть весь день занурені в домашній клопіт.

КОЗЕРІГ

Козероги мають прекрасний період для реалізації давно запланованих справ і проектів. Чоловіки будуть успішними у веденні ділових переговорів, укладанні вигідних контрактів. Жінок повністю поглинуть любовні пригоди. У цей день є можливість зустріти свою людину, до якої виникне дуже сильне почуття.

ВОДОЛІЙ

Водолії, не будьте надто самовпевнені, це шлях у нікуди. Чоловікам краще попросити про допомогу. Якщо вчасно це не зробити, проблеми, що накопичилися, накриють вас з головою. Уважно вивчайте документи. У жінок є ризик бути ошуканими, не вірте привабливим пропозиціям, обіцянкам великих знижок.

РИБИ

Рибам варто виявляти обережність як у побуті, так і на роботі. Чоловікам слід відмовитися від важливих справ, перенести важливі зустрічі та підписання паперів. Жінкам слід побоюватися злих мов, поменше відкриватися малознайомим людям.

You cannot copy content of this page