fbpx

Гороскоп з 4 по 10 грудня — у Близнюків перемоги, а у Раків великі угоди

Астрологи розкрили, чого торкнуться головні зміни у житті цього тижня.

Зірки попереджають про ймовірні конфлікти та дрібні сварки з оточенням, тому постарайтеся тримати себе в руках і не підвищувати голос на оточуючих. Отже, пропонуємо повний гороскоп з 4 по 10 грудня для жінок і чоловіків за знаками зодіаку. Якщо ви до цього образили людину, розпускали плітки у неї за спиною, сьогодні саме час всім знакам зодіаку переключити увагу на себе і опрацювати образи і претензії до світу, а об’єкт своїх нападок дати спокій.

ОВЕН

Ви можете присвятити день собі та своїм захопленням: почитайте, займіться спортом, рукоділлям або приготуйте щось смачне, головне, щоб вам подобалося те, чим ви займаєтесь. У роботі Овнам варто зробити перерву, упорядкувати свої думки і почуття.

ТЕЛЕЦЬ

Будьте обережні, особливо при спілкуванні з незнайомими та малознайомими людьми, поїздки на далекі відстані краще відкласти чи перенести. Тельці мають ймовірність проблем зі шлунком, уникайте підозрілих і незнайомих продуктів і місць громадського харчування.

БЛИЗНЮКИ

Доля приготувала Близнюкам низку випробувань, але не засмучуйтесь, ви обов’язково вийдіть переможцем. Друзі та колеги простягнуть вам руку допомоги у скрутну хвилину, головне — не соромитися їх про це попросити. Не піддавайтеся на провокації та уникайте сварок.

РАК

Все Ракам буде даватися легко, труднощі на якийсь час відступлять. Ви відчуватимете приплив сил. День вдалий для здійснення великих угод, оформлення договорів та цінних паперів.

ЛЕВ

Сприятливий час для прояву ініціативи на роботі ви будете помічені, і ваші старання не пропадуть даремно. Ймовірне здобуття премії за результатами роботи. Вирішення проблем, над якими Леви давно ламали голову, прийде само собою.

ДІВА

Всі справи варто вирішувати спільно з колективом, саме колективне вирішення питань принесе вам прибуток та успіх, що згодом позначиться на покращенні рівня життя. Дівам слід частіше звертатися по допомогу до колег і влаштовувати мозковий штурм при реалізації різних проектів.

ТЕРЕЗИ

Хороший період у Терезів, щоб постати перед оточуючими у всій красі. Ви можете без долі сором’язливості продемонструвати свої найкращі якості та здібності. Вас обов’язково помітять і зроблять привабливу пропозицію.

СКОРПІОН

Прекрасний період для нових починань у Скорпіонів. У житті у вас трапляться несподівані приємні події, а проблеми вирішаться чудовим чином. У цей час ви повинні встигнути все і навіть більше, адже наступного такого вдалого дня доведеться довго чекати.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо вас почнуть долати почуття, постарайтеся тримати себе в руках і не давати волю емоціям. На роботі будьте уважні під час оформлення документів. Увечері слід зайнятися домашніми справами та вирішенням побутових питань, а також провести час із сім’єю.

КОЗЕРІГ

Намагайтеся зарядитися позитивними емоціями. Козерогам у цьому допоможе свіже повітря та добрі друзі. Спілкування з ними вас надихне на нові звершення та проекти. Не варто переживати через дрібниці, рухайтеся тільки вперед.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв виникне бажання обговорювати оточуючих та висловити їм своє невдоволення, але не поспішайте цього робити. Ви можете бути надмірно вимогливими, але вам ще доведеться співпрацювати з цими людьми. Якщо занадто прискіпуватиметеся до людей, це може спричинити конфліктну ситуацію.

РИБИ

Ваше життя зміниться на краще, якщо ви не витрачатимете час даремно. Використовуйте цей день максимум. Вирушаєте за покупками, які давно відкладали, вирішуйте побутові питання та вкладайте гроші, вони повернуться із відсотками. Нові знайомства будуть дуже корисними.

You cannot copy content of this page