fbpx

Гороскоп з 8 по 14 січня — у Левів нові горизонти, а у Риб боротьба за кохання

Астрологи вказали на найголовніші зміни у житті знаків цього тижня.

Рік пройде під знаком Зеленого Дерев’яного Дракона, який уособлює енергію, силу та могутність. У 2024 році на процвітання чекає амбітних та рішучих людей. Дракон сприятиме благополучному завершенню справ.

ОВЕН

Овни сну цього тижня перебувають під владою своїх емоцій. Випробування спокусою буквально на кожному кроці. Усередині вас вирують пристрасті і вимагають постійного підживлення. Ви почуватиметеся постійно голодними, можете стати неймовірно лінивими. Варто ретельніше стежити за своїми бажаннями та поведінкою, це все може негативно позначитися на вашому оточенні.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців настав найсприятливіший час, щоб трохи сповільнитися. Не варто зараз багато переживати та метушитися. Знайдіть свою точку балансу і не піддавайтеся паніці, нехай зовнішні подразники оминають вас стороною. Спробуйте виїхати на природу і просто мовчки насолодитися краєвидом. Увійдіть у ресурсний стан. Будь-яка агресія зараз обернеться проти вас і залишить темний слід на вашій аурі.

БЛИЗНЮКИ

У Близнюків тиждень буде успішним для волелюбних особистостей і розкриття свого внутрішнього Я. Талановитим і творчим людям супроводжуватиме успіх, ідеї з них литимуться безперервним потоком. Чудовий час для одруження, такі спілки відрізнятимуться гармонією та довговічністю. Але незважаючи на всі позитивні сторони, період дуже суперечливий.

РАК

Будьте уважними, не зв’язуйтесь з людьми, які можуть хоч якось на вас вплинути. Ці зв’язки можуть лише заплутати Раків та вивести не на ту дорогу. Не вплутуйте зараз у нові починання та проекти, вони не матимуть успіху, а ви зможете через це розчаруватися в собі та своїх силах. У такий період колектив не працюватиме злагоджено, і розуміння буде втрачено. Кожен намагатиметься перетягнути ковдру на себе. Намагайтеся зберігати спокій.

ЛЕВ

Леви, пам’ятаєте, нові знання нові горизонти. Якщо ви той, хто має величезний життєвий досвід, то саме час їм з кимось поділитися, його гідно оцінять. Якщо ж вам поки що нема чим похвалитися, знайдіть того, у кого можна набратися досвідом і дізнатися щось нове. Слідкуйте за тим, що ви кажете! Цілком можливо випадково образити іншу людину, навіть якщо ви цього не хотіли. Поступово рухайтеся до мети.

ДІВА

Діви, відволікайтеся від своїх проблем і переживань, будьте вищими за це. Якщо перестанете сумніватися, то вдасться ухвалити дуже важливе рішення. Це час вашого духовного та особистісного зростання. У цей період вкрай протипоказано виявляти злість, агресію та брехати. Зверніть увагу на сім’ю, приділіть час найріднішим і близьким, цілком можливо, що комусь із них потрібна допомога.

ТЕРЕЗИ

Внутрішній стан підкаже Терезам, що не варто поспішати з прийняттям рішень. Варто побути на самоті, щоб сконцентруватися на своїх мріях та цілях. Уява працюватиме на повну силу, що дозволить знайти цікаві та несподівані рішення ситуацій, що склалися. Щоб бути успішним у цей період, варто зберігати концентрацію та спокій, у жодному разі не робити необдуманих вчинків.

СКОРПІОН

У Скорпіонів цей період пройде під егідою хоробрості та безстрашності. Вдасться досягти успіху там, де можна діяти спільно. Успіхів досягнуть спортсмени та громадські діячі. Але будьте обережні, можливо ірраціональне бажання стати переможцем будь-що-будь. Не підставляйте товаришів на шляху до уявної слави. Рішучість і діловий підхід допоможуть розібрати всі справи, що накопичилися.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці, погляньте на себе збоку, чи ви задоволені тим, що бачите? Все те, що відбувається навколо, відображення всіх ваших думок та вчинків. Варто провести капітальну роботу з себе. Намагайтеся позбутися шкідливих звичок і частого прояву негативу. Тверезо оцініть себе, зніміть зі свого обличчя ці рожеві окуляри. Дайте відсіч зарозумілості та егоїзму. Вода в цей період може допомогти вам в очищенні не тільки від зовнішнього, а й від внутрішнього бруду.

КОЗЕРІГ

Приплив сил відкриє для Козерогів нові горизонти. Інтуїція на піку своїх можливостей допоможе вибрати, які нові проекти виявляться успішними. Гарний час підвищення на роботі. Варто залишити забобони та комплекси та по-новому поглянути на самого себе. Головне уважно стежити за здоров’ям, воно зараз дуже вразливе. Сни відображатимуть ваш стан у сімейних справах.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв час підбити підсумки і закінчити розпочате. Зізнайтеся в коханні, покайтеся, очистіть душу. Духовне умиротворення можна досягти від відвідування музею чи опери, прогулянки на природі чи часу із сім’єю. Невеликі сімейні радості, принесуть більше задоволення, ніж робота. Відпустіть себе і насолоджуйтесь успіхами місячного періоду. Відпочинок принесе розслаблення та можливість свіжим поглядом оцінити усі свої результати.

РИБИ

У Риб настав час поборотися за своє місце в житті. У цей час потрібно буде виявити жорсткість і твердість у прийнятті рішень. З’являтиметься багато моментів, у яких конфлікту уникнути не вийде. З’явиться схильність до прояву ризику і бажання вплутатися в якусь авантюру. Намагайтеся уникати надто великого скупчення людей. Усю енергію постарайтеся направити у потрібне русло.

You cannot copy content of this page