fbpx

Гороскоп з 8 по 14 травня: на кого чекає виконання бажань, а на кого — несподіваний прибуток

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв найближчими днями.

Головними “героями” другого тижня травня виявляться близькі до нас планети: Сонце, Меркурій та Венера. Їхні аспекти будуть задавати тренди тижневого періоду, надаючи не завжди однозначного впливу на нас і наше оточення. Загалом тиждень по гороскопу — насичений і продуктивний, а для багатьох людей він стане навіть поворотним.

ОВЕН

Період принесе цим людям чимало тривог та хвилювань, можливі прорахунки чи провини. Можливо, виникне почуття провини перед близькою для вас людиною. Зараз саме час поговорити до душі, щоб уникнути непорозуміння. Якщо ви допустите прорахунок у роботі, не намагайтеся всіма силами уникнути відповідальності. Визнайте свою помилку, ви зможете досить швидко вирішити проблему.

ТЕЛЕЦЬ

Настав двоякий період для носіїв цього знака. Перша половина тижня виявиться більш вдалою та плідною. Завдання з легкістю реалізуються. Керівник цінує вас, тож можете сміливо просити підвищення зарплати. Спілкування з партнерами також принесе добрі результати. У другій половині періоду можливі фінансові втрати. По можливості проведіть вихідні із сім’єю.

БЛИЗНЮКИ

Є всі шанси з неймовірною легкістю досягти того, що раніше видавалося недосяжним цим людям. Ви почуватиметеся чудово, настрій буде на висоті. У вас буде відчуття, що ви можете просто гори згорнути, тільки без дрібних проблем не обійдеться. Але це вас не зупинить. Не перестарайтеся, не намагайтеся пробити головою стіну. Нині вдалий момент для того, щоб зробити закладку майбутніх фінансових успіхів.

РАК

Настав матеріально стабільний період — втрати не очікуються, а ось надходження коштів із сторонніх джерел не виключено у Раків. Відмінний період для ухвалення сміливих рішень. Можливе кар’єрне зростання, якщо діятимете сміливо та відповідально. Цьому сприяє ваш внутрішній потенціал. Приділіть час маленьким дітям.

ЛЕВ

Період на вирішення будь-яких питань, для початку нових справ у цих представників знака. Можливі нові знайомства. Вам вдасться налагодити ділові контакти, які у майбутньому стануть необхідними та допоможуть успішно завершити справи. Вдалий період здійснення покупок. Догляд за волоссям та косметичні процедури можуть стати чудовим завершенням тижня. Зараз потрібно добре розважитись, романтичне побачення також обіцяє бути вдалим.

ДІВА

Має бути важкий період цього тижня Дівам. Доля перевіряє вас на міцність. Будьте більш зібрані, а ваша цілеспрямованість допоможе у вирішенні складних завдань. Зустрічі з бізнес-партнерами можуть пройти не так, як хотілося б, виною тому необ’єктивна оцінка чи брехня. Усі справи у період даються важко, а фінансове питання стане критично важливим.

ТЕРЕЗИ

Підходящий період у Терезів для здійснення найсерйозніших планів, вдалими будуть вкладення капіталу та купівлі нерухомості. Так що, якщо ви давно хотіли будинок або дачу, зараз найвдаліший час. Також ваша сексуальна енергія буде на підйомі. Може бути непогано, якщо вирішите відзначити свої успіхи за гарним столом із близькими вам людьми. Це допоможе розслабитися і набратися сил, які вже завтра вам знадобляться.

СКОРПІОН

Цього тижня будьте уважні — довкола вас, Скорпіони, плетуться інтриги. Не вступайте у непотрібні дискусії, оскільки можете стати об’єктом пліток. Давайте обіцянки тільки якщо повністю впевнені, що зможете їх виконати. Нині не найкращий час для значних змін. Час краще провести у родинному колі. Відмовтеся від пізніх прогулянок на самоті.

СТРІЛЕЦЬ

Життєвий потенціал цих людей буде на висоті, що ніхто не зможе протистояти. Ви будете притягувати до себе приємних людей, викликати симпатію, змушувати пропонувати вам послуги та допомогу. Зараз усі справи будуть даватися вам, як ніколи, легко, фінансових проблем не виникне. Також існує ймовірність отримання винагороди, яку ви заслужили. Можливо, вам доведеться вибирати між любов’ю та службовими зобов’язаннями.

КОЗОРІГ

Настав суперечливий період у Козерогів. Вам доведеться зібрати всю свою силу в кулак і “відвойовувати своє місце під сонцем”. Потрібно докласти всіх зусиль, щоб з вашою думкою зважали. Виберіть правильну стратегію, аргументуйте свою позицію і керівництво до вас прислухається. У сімейному житті також все неоднозначно. Покажіть, хто у хаті господар.

ВОДОЛІЙ

Хороший період для покупок у носіїв знака Краще не економити на красі. Сходіть у салон, кафе чи театр. Можливо, настав час змінити зачіску? Але будьте розумні у витратах, не варто шикувати. Купуйте лише необхідні речі. Інтуїція підкаже вам межі розумного. Найкращий період для інвестування в себе.

РИБИ

Цей тиждень обіцяє Рибам просування по службі. Можливі фінансові надходження. Гарний період для планування. Ваша працездатність принесе плоди, а порядність стане хорошим фундаментом для відносин з колегами. Стануть в нагоді творчі здібності для вирішення нестандартних завдань. У подружньому житті все стабільно.
Детальніше: https://ussurmedia.ru/news/1499065/?from=14

You cannot copy content of this page