fbpx

Гороскоп з 9 по 15 жовтня: у Овнів ілюзія успіху, а у Водоліїв важливі висновки

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв найближчими днями. На цьому тижні на всіх представників зодіакального кола чекає несподіваний бонус у діловому світі, можливо, на вас чекає кар’єрне зростання. Згідно з прогнозами гороскопу з 9 по 15 жовтня 2023 року, завдяки цілеспрямованості та нешаблонному погляду на справи, у вас вдасться зміцнити позиції та налагодити зв’язок із начальством.

Однак разом з кар’єрним зростанням на вас чекає і збільшений обсяг роботи, через що на особисті справи доведеться виділити менше часу. До кінця тижня можливо ви відчуєте дискомфорт від своїх дій. Мабуть, ви робите з мухи слона. Намагайтеся уникати конфліктів та обурення. Закритість може зашкодити стосункам із близькими вам людьми.

ОВЕН

Неординарний тиждень, який вимагатиме рішучих дій разом з обачністю. Через можливі невдачі у першій половині тижня, ймовірно, доведеться відкласти деякі питання на найкращі часи. У цей період успіх на діловій ниві може бути тільки здавалося б. Зросла активність у другій половині періоду буде спрямована на розквіт професійного зростання, особистих якостей чи суспільного благополуччя.

ТЕЛЕЦЬ

Період буде благополучним і принесе багато добрих новин. Зараз на вас чекає успіх і успіх у всіх починаннях. Не виключено, що отримаєте цікаву пропозицію щодо роботи. Незабаром у вашій оселі з’являться нові люди, можливе поповнення сімейства. Вам потрібно бути уважнішими до оточуючих вас людей, можливо серед них є людина, призначена вам долею.

БЛИЗНЮКИ

Відкиньте будь-який ризик і авантюрні пригоди, домагатися розташування осіб протилежної статі, виділятися з оточення вкрай невигідно зараз. Широке коло контактів може мати негативні наслідки. Зменшіть контакти до мінімуму. Імовірні проблеми, які вимагатимуть змін ваших життєвих принципів. Зірки застерігають від несподіваних проблем у особистому житті.

РАК

Незабаром Ракам надійде пропозиція щодо роботи, але гороскоп на тиждень радить від нього поки що відмовитися. Ви фізично можете не впоратися з поставленими завданнями, навіть якщо підійдете з повною відповідальністю. У результаті може виявитися, що ви даремно витратили час. Постався до цього спокійно, і приділіть більше часу своєму будинку.

ЛЕВ

Леви, жодного спокою! Душа вимагає бунтарства та грайливості. Жодних нудних домашніх посиденьок – вперед і тільки вперед, назустріч новим пригодам. Варто вийти із зони свого комфорту і робити божевільні вчинки, відчуваючи повну свободу. Зробіть невелику, але продуктивну подорож. Вона змінить ваше психологічне тло на позитивний лад.

ДІВА

Настав період, коли треба виявити всі свої організаторські здібності. Харизма, посмішка та професійне мислення — зараз як зброя масової поразки потраплятиме прямо в ціль. Обов’язково слідкуйте за здоров’ям своїх рідних. Можливо, їм просто потрібна ваша допомога. Не чекайте на успіх, вона сама по собі не приходить. Просто беріть та дійте.

ТЕРЕЗИ

У Терезів приплив енергії та творчості, зараз можна робити, що хочеться. Спілкування із цікавими людьми, вирішення приємних питань вам забезпечено. Прекрасний час сходити на побачення чи завести романтичні стосунки. Сходіть у кіно, кафе чи виставку, ловіть на собі увагу протилежної статі та кайфуйте від ситуації. Вам просто потрібний гарний відпочинок.

СКОРПІОН

Чудовий тиждень для оформлення ділових контрактів. Але не дозволяйте йти на поводу у почуттів. Провідайте рідних, ви приділяєте їм мало уваги. В особистому житті теж можуть виникнути недомовки, які скоро пройдуть, але над ними треба гарненько подумати. Можливо, ваш обранець не зовсім той, хто вам потрібний.

СТРІЛЕЦЬ

Якщо ви щось довго не могли здійснити, то зараз саме час. Переговори, укладання договорів, розмови з чиновниками — зараз усе йтиме як по маслу. Але варто стежити за своїми словами, інакше все може зруйнуватися в одну мить. Обіцяйте сильно не реагувати, якщо щось піде не так, майте холодний розум.

КОЗЕРІГ

Зараз Козерогам не потрібно бути надто активним, дозвольте собі полінуватися. Ви на це заслуговуєте! Віддайте себе відпочинку, прогулянкам, читанню, медитації. Тепер можна завести любовну інтрижку, а може і знайти любов всього свого життя. Але тільки не будьте занудою, інакше ваша половинка злякається вашого сумного вигляду та розумних думок.

ВОДОЛІЙ

Час, коли Водоліям потрібно привести себе до ладу. Зараз дуже важливий період з просування у роботі. Краса, наполегливість та професіоналізм будуть вашими вірними супутниками. Придивіться до своїх колег. Можливо, хтось хоче вас оббрехати. Не треба лаятись, не потрібно опускати до його рівня, але якщо ви вступите в конфлікт, то, ймовірно, найкраще з нього не вийдете.

РИБИ

Не бійтеся жити, зараз вам все дозволено. Сприятливо позначатиметься на фізичному здоров’ї активний відпочинок, розкриття творчих потенціалів та самовираження. Покажіть, на що ви здатні. Зараз вам все під силу, тому сміливо беріть будь-яку справу або складне питання. Зірки кажуть, що саме час сходити побачення.

You cannot copy content of this page