fbpx

Гороскоп з грудня й до 1 лютого 2022 року: як правильно готовуватися до року Тигра

Згідно з китайським гороскопом, покровитель 2021 року був Металевий Бик — він складе свої повноваження лише через два з половиною місяці — 1 лютого. У цей перехідний період, за словами астрологів, усім нам слід бути особливо обережними. З чого не варто починати рік Водяного (Чорного) Тигра, що наступає, ось декілька порад для усіх знаків зодіаку.

Стихія вогню

Представникам вогненної стихії, до яких належать Овен, Лев і Стрілець, до 1 лютого не варто вирушати в подорожі, займати великі грошові суми або ремонтувати. Найкраще присвятити цей час розвитку власної справи — наприкінці року Бика їм супроводжуватиме успіх, зірки подарують чудовий шанс покращити матеріальне становище. Сприятливий час, щоб почати інвестувати, організувати переїзд чи створити сім’ю.

Стихія землі

Земні знаки – Телець, Діва, Козоріг – в останні (за східним календарем) місяці року, що минає, відчують внутрішню гармонію і зможуть повністю прийняти себе і свої думки. Період до 1 лютого хороший для початку тривалого лікування, освоєння духовних практик та початку нових проектів. Не варто займатися важкою фізичною працею та присвячувати час надто активному відпочинку.

Грудень – саме час підбивати підсумки року. Астрологи впевнені, що саме цього місяця найпрацелюбніші представники астрологічного кола отримають свої нагороди, щоправда, через підвищену активність Марса можливі також конфлікти з колегами та близькими людьми.

Стихія води

Водним знакам – Раку, Скорпіону та Рибам – початок року Тигра подарує сприятливі зміни, щастя та любов. Робіть великі покупки, розпочинайте нові проекти. Зірки кажуть, що ви легко зможете заробити та примножити свій капітал. Не варто з’ясовувати стосунки з родичами, позичати гроші та переїжджати.

Стихія повітря

Представники стихії Повітря, до яких належать Близнюки, Терези та Водолії, новий рік зустрінуть у добробуті та процвітанні. Астрологи не рекомендують починати ремонт, вирушати в далекі поїздки та подорожі, а також створювати сім’ї. Цей період ідеально підійде для навчання та саморозвитку. Підвищуйте свій рівень знань, множте капітал, а зірки допоможуть вам у цьому.

Кінець цього року буде доволі спокійним. Жодних особливо потужних економічних та політичних зривів не станеться. Значні помітні зміни почнуть відбуватися в наступну пару років.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 25 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 25 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вашому коханому захочеться якось над вами пожартувати. Невідомо, наскільки смішно у нього це вийде, але ось яка ваша половинка, ви зрозумієте досить швидко за характером

У липні доленосні уроки для 4-х Знаків Зодіаку – шанс змінити життя!У липні доленосні уроки для 4-х Знаків Зодіаку – шанс змінити життя!

Уроки від зірок у липні 2021 отримають 4 знаку Зодіаку! Традиційно заведено вважати, що за долю в гороскопі в першу чергу відповідають Місячні вузли. Північний вузол в цей час знаходиться

З 28 липня час успіхів у знаків Зодіаку! Що принесе Меркурій у Леві?З 28 липня час успіхів у знаків Зодіаку! Що принесе Меркурій у Леві?

28 липня Меркурій входить в знак Лева, яким керує Сонце. Ця планета дає харизму, яскравість, наділяє людей лідерськими якостями і талантами. Меркурій відповідає за інтелект, мову, торгівлю, короткі поїздки, контакти.