fbpx

Гості Тельців, думка Левів та поїздки Терезів: докладний гороскоп на 28 жовтня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ – у всіх аспектах життя зараз величезну роль відіграє ваше ставлення до своїх здібностей.

Нове знайомство має тенденцію до розвитку: зараз все залежить від того, що вам потрібно самим.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ мають зустрічати гостей або самі наносити візити друзям та родичам. Всі урочистості краще перенести за межі міста, на природу. Сприятливий день для занять спортом, дихальних практик.

БЛИЗНЮКИ 

БЛИЗНЮКИ — зараз вдало використовують свою здатність домагатися задуманого за допомогою оточуючих. Багато хто схильний сьогодні до останнього відстоювати свою правоту, і наслідки цього дня можуть бути найнесподіванішими.

РАКИ

РАКАМ — добрий час для підвищення майстерності, сприйняття нової інформації та повноцінного спілкування з близькими. Постарайтеся зробити сьогоднішній вечір особливим для найулюбленішої людини.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — оточуючі підсвідомо орієнтуватимуться на вашу думку. Ваші ж плани давно вимагають переосмислення: можливо ви не там себе шукаєте.

Не вигадуйте зайвих справ і обов’язків: зосередьтеся на переживаннях духовного характеру.

ДІВИ

У ДІВ — із задоволенням сконцентруються на звичних турботах. Велике значення матиме тема оздоровлення, переходу на більш відповідне харчування. Особливо щасливими будуть ті, для кого думка оточуючих не має великого значення.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ, принесуть радість поїздки та подорожі, здійснені як на самоті, так і в компанії друзів. Не бійтеся братися за те, чого не куштували раніше.

Фізичне навантаження дасть вам почуття радості та впевненості.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – зміни, що відбуваються з ними, помітять усі навколишні. Є шанс багато отримати, однак і заплатити за це доведеться чимало.

Успіх чекає на тих, хто працює в політиці, торгівлі, шоу-бізнесі.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – день обіцяє дружні застілля та поїздки. Здається можливість успішно використовувати старі зв’язки, домогтися свого з допомогою родичів. Те, що ви дізнаєтеся протягом цього дня, вплине на рід ваших занять у майбутньому.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що не варто ухилятися від фізичної активності: використовуйте будь-яку можливість розім’ятися, подихати свіжим повітрям.

У фінансовій сфері підстерігають різні сюрпризи. Можливі витрати, пов’язані із задоволеннями.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – у сімейному житті краще утриматися від зайвих претензій. По можливості налагодьте стосунки з тими, з ким ви перебуваєте в сварці.

Активніше використовуйте цей час для творчості та виїздів на природу.

РИБИ

РИБАМ — ваші колишні плани можуть зірватися через те, що з’являться нові, привабливіші справи.

Добре проходять подорожі та поїздки, особливо здійснені у приємному суспільстві. Родичі будуть особливо раді спілкуванню з вами.

Related Post

Як перестати лінуватися: поради астрологів для кожного знака ЗодіакуЯк перестати лінуватися: поради астрологів для кожного знака Зодіаку

Як перестати лінуватися: поради астрологів для кожного знака Зодіаку Лінь властива кожній людині, і вона може серйозно нашкодити планам. Позбутися від ліні представникам зодіакальних сузір’їв допоможуть поради астрологів. Кожен Знак

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 листопада 2021 року Овен Сьогодні вашій коханій людині буде ніколи вирішуватиме ваші проблеми, як морального характеру, так і всіх інших. Тому будьте готові

Гороскоп на 14 січня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 14 січня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 14 січня 2021 року Овен Проявляйте ініціативу і не бійтеся приймати важливі рішення. Йде вдалий період для отримання нових знань, пошуку інформації, спілкування, зустрічей. Може трапитися так, що