fbpx

Грошей стане більше у 4 знаків зодіаку у другій половині травня

У другій половині травня Венера сформує гармонійні астрологічні аспекти з Плутоном та Меркурієм. Експерт з астрології повідомила, що вони дозволять покращити фінансове становище представників деяких знаків зодіаку. Астролог передбачила, що це стосується майже всіх знаків зодіаку, але легко зароблять гроші лише деякі.

СТРІЛЬЦІ
У другій половині травня 2022 року ви зможете легко заробити гроші, тому що у вас з’являться нові можливості для цього. Ваша інтуїція дозволить вам успішно інвестувати кошти. У цей час ви можете жити за рахунок батьків, шлюбних партнерів або коханців. Також ви успішно зможете пустити у справу позичені чи кредитні гроші. У цей час ви можете успішно вкластися в нерухомість або будівництво.

Будь-який ріелт буде дуже прибутковим. У цей час ви будете зайняті благоустроєм вашого будинку чи квартири. Родичі будуть дуже доброзичливими до вас. Не виключено, що вони нададуть вам фінансову підтримку. Зараз ви можете знайти прибуткову надомну роботу чи взяти участь у сімейному бізнесі. Ви можете вигідно захищати права споживачів, страхувати, встановлювати сигналізації та системи відеоспостереження або працювати у медичній установі.

ЛЬВИ
У другій половині травня 2022 року ви легко зможете покращити своє матеріальне становище. Особливо це стосується тих, чия робота пов’язана з фінансами, екстримом, небезпекою та порятунком життів. Ви можете заробляти на видобутку ресурсів та участі у ризикованих підприємствах.

Також ви можете досягти успіху в якості колектора або кредитора. Ви можете займатися підприємництвом, гіпнозом чи езотерикою. У всіх цих сферах ви зможете досягти своєї мети. Ви зможете просунутися кар’єрними сходами, долаючи себе і обставини. Зараз ви зможете навести лад у ваших фінансових справах та оформити відповідні документи. Також ви зможете заробити, надаючи якісь послуги, доглядаючи тварин або що-небудь ремонтуючи.

БЛИЗНЮКИ
У другій половині травня 2022 року гроші самі прийдуть до вас у руки. Ви легко зможете досягти ваших фінансових цілей. Зараз у вас з’явиться можливість зміцнити ваш матеріальний добробут. Ви можете жити за рахунок ваших партнерів. Також вас може взяти на утримання ваш чоловік чи коханець.

Не виключено матеріальної допомоги від впливових покровителів або вашого батька. Зараз керівництво може оцінити вашу роботу та суттєво підняти вам зарплату. Не виключено, що ви зможете зайняти керівну посаду з відповідним зростанням зарплати. Ви можете отримати зарплату акціями або оформити власний бізнес. Тепер ви будете готові згорнути гори, щоб задовольнити власне честолюбство.

ОВНИ
У другій половині травня 2022 року гроші сипатимуться вам у руки, наче з рогу достатку. Зараз ви зможете перейти на нове місце роботи, підвищити свою кваліфікацію або змінити рід діяльності. Такі зміни у професійній сфері суттєво покращать ваше матеріальне становище. Ви можете піти на підвищення або досягти успіху на державній службі.

Гроші можуть прийти з нетрудових джерел через діяльність, яка для оточуючих залишиться таємною за сімома печатками. Чим більше ви відчуватимете потік, і мріятимете, тим легше зароблятимете. Дохід може принести режисура, поезія, бухгалтерія або робота з конфіденційною інформацією. Також ви можете працювати як візажист, програміст, фінансист або аудитор.

You cannot copy content of this page