fbpx

Гроші Дів, родина Козерогів та успіх Риб: докладний гороскоп з 12 по 18 грудня

Астрологи визначили, що чекає на знаки зодіаку цього тижня.

ОВНИ, перед вами відкриваються нові можливості для кар’єрного зростання. У деяких виникне блискуча ідея, здатна залучити додаткових клієнтів. Можуть навалитися якісь додаткові турботи щодо господарства.

ТЕЛЬЦЯМ добре проходить спільне планування. Відносини з деякими діловими партнерами вимагають перегляду умов. Більшості Тельців властиво тепер дотримуватися виключно своїх переконань.

БЛИЗНЮКИ відчують, що можуть керувати подіями та ходом думок інших людей. Не затягуйте, якщо відчуваєте, що настав час діяти, будьте сприйнятливішими до нових ідей. Можуть виникнути проблеми через неуважність.

РАКИ, можливо, тимчасово ви реалізовуватимете свої проекти поодинці, але незабаром обростете однодумцями. Все, що ви зараз почнете, пізніше отримає вдалий розвиток.

У ЛЕВІВ — вдалий період для прийому гостей та нанесення візитів у відповідь. Намічаються повороти на краще у професійних справах, а ось особисті стосунки можуть ускладнитися різницею уявлення про те, як слід витрачати гроші.

У ДІВ гарний час для тих, хто звик робити щось для людей. Ділове чуття може допомогти непогано заробити, отримавши необхідні відомості з довкілля. Особисті плани, що ви будуєте, можуть реалізуватися протягом місяця.

ТЕРЕЗАМ добре в цей час оцінити перспективи розвитку власних справ. Багато хто отримає можливість навчання та підвищення кваліфікації, з’явиться можливість додаткового заробітку. Тиждень підходить для творчих проектів.

СКОРПІОНІВ чекають плідні переговори та зустрічі. Вам зараз притаманна надзвичайно гостра спостережливість, логіка, уміння швидко оперувати фактами. Вдалий час для проведення зустрічей та презентацій.

СТРІЛЬЦІ, гарний динамічний період для тих, хто любить творчість, спілкування та участь у ризикованих проектах. Твори мистецтва, створені цього тижня, нестимуть радість. Не шкодуйте сил та часу.

КОЗОРОГАМ, які пішли з головою в роботу, корисно переключитися на справи сімейні. Також показано підбивати підсумки та продумувати нові цикли. Вдалий момент у тому, щоб активніше проявитися у суспільстві.

У ВОДОЛІЇВ йде процес руйнування старого та створення нового. Велика спокуса спробувати себе у новій справі чи нових відносинах, хоча деяким явно варто більше уваги приділити тому, що вони вже є.

РИБИ, ви зробите дуже далекоглядно, якщо на початку тижня переробите більшість справ. Відверте спілкування з партнерами дозволить знайти оптимальний шлях, який призведе до успіху вашого спільного проекту.

You cannot copy content of this page