fbpx

Гроші Овнів, виграш Дів і критика Терезів: докладний гороскоп на 3 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня.

ОВНИ, ваші відносини з близькими покращаться, якщо ви готові зробити перший крок. Не варто сьогодні брати і позичати, давати необдумані обіцянки. Добре очищати будинок.

ТЕЛЬЦЯМ слід бути уважнішими, приймаючи важливі рішення: є переглянути найкращий варіант. Багато хто здатний підвищити свій статус як співробітника, якщо поставить перед собою таку мету.

У БЛИЗНЮКІВ — вдалий момент для того, щоб проявитися в суспільстві. З’явиться ідея, здатна залучити додаткових клієнтів. Візьміть кермо правління в свої руки.

РАКИ почнуть заздалегідь готуватися до Нового Року. Гарний день для поїздок та відряджень. Ваша потай може викликати підозри у тих, хто поруч.

ЛЕВАМ рекомендується перемежувати активність із періодами розслаблення. День, коли робота над собою, навички саморегуляції дозволяють досягти реального покращення здоров’я.

ДІВИ виграють, якщо більше справ запланують на цей тиждень і звільнять наступний. Декому доведеться зробити вибір щодо вкладення великої суми грошей.

ТЕРЕЗАМ властиво тепер дотримуватися лише своїх переконань і критично сприймати всі пропозиції оточуючих. Цей період добре використовуватиме усвідомлення своєї ролі у що відбувається.

У СКОРПІОНІВ починається новий етап. Ваша впертість може призвести до розбіжностей у сім’ї. Але через силу зараз краще нічого не робити: зачекайте на момент, коли ваша душа погодиться з тим, що відбувається.

СТРІЛЬЦЯМ зараз притаманне ділове чуття, вміння швидко оперувати фактами. Цей день однаково сприяє вирішенню професійних завдань та помірному фізичному навантаженню.

КОЗОРОГИ, спостерігайте за своїми реакціями на те, що відбувається, і розвивайте позитивне сприйняття дійсності. І не забувайте про те, що оточуючим, як і вам, хочеться відчувати власну значимість

ВОДОЛІЯМ краще не розпочинати важливих справ, якщо вони відчувають, що у них просто не вистачить часу на нові проекти. Цей період дає натхнення музикантам.

РИБАМ настав час визначитися у своїх відносинах з діловими партнерами, а також розібратися з особистими справами, які терміново вимагають уваги. Деякі мають здійснити ряд покупок.

You cannot copy content of this page