fbpx
Перейти до вмісту

Гроші та кар’єра. Гороскоп для всіх знаків на Китайський новий рік

1 лютого настане рік Тигра. Китайські астрологи розповіли, чого чекати у кар’єрі та фінансах усім знакам східного зодіаку.

Рік Чорного Водяного Тигра настає 1 лютого 2022 року та закінчується 21 січня 2023 року. У Китаї Тигр відомий як король всіх звірів, а цей знак зодіаку є символом сили та хоробрості.

Гороскоп для Пацюків

Кар’єра: Пацюки будуть більш зайнятими у 2022 році, ніж у минулому. На них чекає удача в кар’єрі, яка допоможе у діловому співробітництві та просуванні власних проєктів. Рік, що настає, не найкращий для зміни роботи.

Фінанси: в основному Пацюкам потрібно покладатися на себе, а не чекати підтримки від інших людей. Представникам цього знака варто розглянути можливість вкладення грошей у бізнес чи нерухомість. Ті, хто володіє власним бізнесом, мають бути готові до аутсорсингу та регулювання потоку роботи.

Гороскоп для Биків

Кар’єра: у 2022 році Бики матимуть кілька хороших можливостей для розвитку. Практичність та зусилля допоможуть Бикам отримати визнання колег та керівництва, а ось міняти роботу цього року не варто. Якщо змінити діяльність все ж таки хочеться, краще перейти на іншу посаду в тій же компанії.

Фінанси: Бики можуть розраховувати на допомогу від інших людей, а за рахунок добрих стосунків із оточуючими багатство Биків збільшиться. Маючи справу з великим бізнесом, Бики повинні приділяти більше уваги побудові відносин і встановленню співробітництва.

Гороскоп для Тигрів

Кар’єра: у 2022 році Тигри матимуть можливість отримати підвищення. Після багатьох років важкої роботи Тигри нарешті отримають схвалення своїх лідерів. Проте представникам цього знаку не варто бути надто гордими, щоб не посваритися з колегами та підопічними.

Фінанси: Тиграм варто бути обережними, вступаючи в грошові стосунки з іншими людьми у 2022 році. Не чекайте великих досягнень та сильних стрибків заробітку. У рік свого знака Тиграм не рекомендується багато вкладати в акції чи фонди.

Гороскоп для Кроликів

Кар’єра: Кроликам у 2022 році щастить у кар’єрі. Усі проблеми та перепони легко вирішуватимуться самі собою, а представники цього знаку отримуватимуть багато підтримки від оточуючих.

Фінанси: 2022 є хорошим роком для Кроликів, щоб розширити бізнес і навіть вийти на закордонний ринок. Окрім того, великі зміни в житті, такі як весілля, покупка будинку або народження дитини, несподівано принесуть успіх їхнім сім’ям та бізнесу.

Гороскоп для Драконів

Кар’єра: у 2022 році на Драконів чекає успіх у кар’єрі. Висока ймовірність здобути професійне визнання та підвищення. Будьте обережні у стосунках із колегами після підвищення, щоб уникнути непотрібних конфліктів.

Фінанси: Дракони можуть розраховувати на гарний урожай від своєї роботи, якщо вони працюють у компаніях. Для тих, хто має свій бізнес, не прогнозується велике збільшення доходів або грошові втрати.

Гороскоп для Змій

Кар’єра: Змії у 2022 році отримають багато підтримки від колег, яка допоможе просунутися по кар’єрних сходах. Тим не менш, представникам цього знака варто бути обережними, щоб їх не обдурили. Будьте ввічливими та уважними з колегами, не пліткуйте за чужими спинами.

Фінанси: у 2022 році фінансове становище Змій особливо не зміниться, але у разі потреби вони матимуть підтримку від товаришів і близьких. Якщо ви хочете покращити своє становище, витратьте достатньо часу, щоб добре обміркувати план дій.

Гороскоп для Коней

Кар’єра: представникам цього знака буде щастити в кар’єрі в 2022 році. Проєкти розвиватимуться гладко та приноситимуть великі фінансові вигоди. Коням варто подумати про зміну роботи, якщо це принесе їм кар’єрне та фінансове зростання.

Фінанси: переживши складний 2021 рік, Коні матимуть велику фінансову удачу в 2022. Просування по службі призведе до значного збільшення доходу. Коні, які є власниками бізнесу, можуть розглянути можливість розширення за кордоном.

Гороскоп для Кіз

Кар’єра: 2022 – яскравий рік для Кіз. Вони можуть привести свою команду до досягнення хороших результатів й отримати визнання від керівників і колег. Представники цього знака, можливо, захочуть змінити роботу в 2022 році, але це не найсприятливіший час для кардинальних змін.

Фінанси: якщо ви займаєтеся продажем чогось, приріст вашого капіталу буде значним у 2022 році. Решті представників цього знаку варто уникати необдуманих інвестицій.

Гороскоп для Мавп

Кар’єра: Мавпам пощастить у кар’єрі в 2022 році, однак це даватиметься ціною великих зусиль та зайнятості. Представники цього знака можуть використовувати свої таланти та досягти прогресу в бізнес-проєктах, але приділяючи багато уваги деталям.

Фінанси: 2022 – гарний рік для мавп, щоб розпочати або розширити власний бізнес. Не витрачайте багато грошей на криптовалюту чи акції, вкладення в нерухомість чи бізнес будуть більш прибутковими цього року.

Гороскоп для Півнів

Кар’єра: кар’єра представників цього знака буде досить стабільною та спокійною в 2022 році. Півням варто докладати більше зусиль у роботі та використовувати можливості, коли вони з’являються. Це оптимізує шанси отримати підвищення та підтримку від колег.

Фінанси: наступного року Півні з великою ймовірністю зможуть залучити багато інвесторів або клієнтів, якщо докладуть зусиль. У тих, хто веде власний бізнес, фінансовий стан коливатиметься, тому варто уникати покупок непотрібних предметів розкоші.

Гороскоп для Собак

Кар’єра: представники цього знака, які займаються бізнесом, будуть не в найкращому становищі в 2022 році. А ось для тих, хто займається творчістю, рік буде успішним і є ймовірність підвищити свій дохід і посаду.

Фінанси: у 2022 році Собакам не рекомендується розпочинати нові проєкти/бізнес з іншими людьми. Ті, хто займається бізнесом, мають бути обережними, вкладаючи свої гроші будь-куди, а людям творчих професій не варто переживати про своє положення.

Гороскоп для Свиней

Кар’єра: 2022 рік – гарний час для самовдосконалення та підвищення своїх кваліфікацій. Деякі представники цього знака захочуть змінити місце роботи, але, перш ніж приймати рішення, варто дуже детально вивчити всю інформацію.

Фінанси: Свині мають шанс збільшити свій дохід у 2022 році, однак шансів заробити дійсно великі гроші мало. Якщо ви хочете інвестувати в новий бізнес, краще спочатку вкласти невелику суму грошей та поступово збільшувати її, коли справи підуть на лад.