fbpx

Гроші Тельців, інтриги Раків та суперечки Риб: докладний гороскоп з 2 по 8 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНАМ легко зараз дається навчання: ви маєте всі шанси помітно просунутися в області, що вивчається. Постарайтеся не спізнюватися до призначених зустрічей, це зіпсує вашу репутацію. Деяким буде важко довести до розуму задумане: занадто багато відволікаючих факторів. Справа, розпочата у ці дні, може принести дуже гарні плоди. Найкраще зайнятися зовнішністю: добре робити масаж, показані косметичні процедури.

У ТЕЛЬЦІВ підходящий період для дослідницької роботи, нових розробок. Будьте терплячі щодо дітей, придумайте як урізноманітнити їх звичайний спосіб проводити дозвілля. Тиждень гарний для занурення у світ улюбленої музики та книг, особистої творчості. Якщо ви довгий час не бачилися з важливою для вас людиною – зараз саме час нагадати про себе.

БЛИЗНЮКИ будуть налаштовані на економію сил на робочому місці, воліючи витрачати енергію на особисті справи. Але в першій і другій сфері ви здатні примножити те, що маєте. Хтось із знайомих може сильно вплинути на ваше життя. Постарайтеся позбавити себе спілкування з людьми, які позбавляють вас впевненості у собі. Гарний період для тих, хто займається йогою, танцями, акторською майстерністю.

У РАКІВ вдалими виявляться поїздки, покупки для дому, походи в гості. Якщо фінанси дозволяють, зробіть вкладення у свою освіту. Погану службу може зіслужити звичка відкладати “на потім”: ви ризикуєте проґавити нову сприятливу можливість. В особистому житті чекає отримання нового досвіду, що інтригує. Корисно переглянути звичний спосіб витрачати свої ресурси, причому це стосується не лише грошей.

У ЛЕВІВ сприятливий період для переговорів: вони пройдуть на найвищому рівні та відкриють перед вами привабливі перспективи. Особисте життя переплететься із професійною діяльністю. Те, що підходить комусь, не обов’язково є оптимальним варіантом для вас, тому прислухайтеся насамперед до своєї інтуїції, потім — до порад і реклами. Будьте дбайливішими з оточуючими: настає період, коли ваші слова матимуть силу гіпнотичного навіювання. Якщо ви впевнені у своїй правоті, то інші вам повірять.

Перед ДІВАМИ відкриються непогані перспективи професійного зростання. Деякі мають відповідати перед діловими партнерами. Мабуть, щось у вашій діяльності здається їм сумнівним. Можливо вони просто вас не розуміють, і відповідна бесіда виправить справу. Ваше хобі може відкрити нові варіанти заробітку. Гарний час для походів у сауну та ароматерапії.

ТЕРЕЗИ займуться новими проектами, що сприятливо позначиться на матеріальному благополуччі. Допомога друзів дозволить створити стартовий майданчик для майбутнього успіху. Знайдіть у собі сили вирішити всілякі проблеми, що нагромадилися попередніми днями. Показано упорядковувати навколишній простір, піклуватися про родичів. Приємним буде й спілкування із друзями. Намагайтеся більше рухатися, ходити пішки.

СКОРПІОНИ, прислухайтеся до інформації, що надходить: це відкриє доступ до раніше недоступної сторони життя. Ви здатні досить легко і не без зиску пристосуватися до нових умов. Зірки сприяють будь-яким задумам, навіть досить ризикованим. Подумайте, як ви проведете майбутні вихідні: вони можуть виявитися для вас дуже важливими. Ваша увага допоможе зміцнити сімейні стосунки.

У СТРІЛЬЦІВ підходящий період, щоб налаштовувати оточуючих на серйозну роботу. Незацікавлені люди можуть розвалити всю справу. Прекрасний час для розширення світогляду, навчання, пошуку потрібної інформації. Пробуйте в цей період якнайбільше нового! Можливо важливе знайомство, яке також сприятливо позначиться розвитку справ. Це час рішучих дій, тож вимогливість до себе та інших буде дуже доречною.

У КОЗЕРОГОВ вдало пройдуть ділові та особисті зустрічі, переговори. Добре підбивати попередні підсумки, переглядати плани та цілі. Нові контакти принесуть велику користь у майбутньому. Тиждень сприятиме вирішенню багатьох протиріч, незважаючи на те, що можливе непорозуміння навіть серед найближчих людей. Ви порушите інтерес оточуючих новими поглядами і прагненням будь-що-будь чинити по справедливості.

ВОДОЛІЇ збуджені свіжими ідеями, планами на майбутнє. Значна частина енергії піде марно: люди, від яких ви в чомусь залежите, можуть повести себе безвідповідально. Не піддавайтеся зневірі: просуйте свої ідеї, і успіх обов’язково прийде! Рекомендується зайнятися саморекламою та розвитком вже існуючих навичок. Вчіться, і ви матимете можливість заробляти досить цікавим способом.

РИБАМ вирішать спірні питання. Удачливими будуть ті, чия діяльність пов’язана зі спілкуванням, виступами перед публікою. Знайомства цього періоду не будуть тривалими, але вони приємно урізноманітнять ваше життя. Вміння змінювати тактику поведінки в залежності від обставин дозволить укласти вигідну угоду. Деякі Риби страждають на зайву самокритику: дайте собі час, якщо задумали утвердитися в якійсь новій якості.

You cannot copy content of this page