fbpx

Гроші Тельців, успіх Дів та навантаження Риб: докладний гороскоп з 11 по 17 липня

Астрологи визначили, до чого варто приготуватись знакам зодіаку цього тижня.

ОВНИ, для вас це період обміну енергією та знаннями з оточуючими. Не орієнтуйтесь на чиюсь думку – самі обирайте, чим займатися.

ТЕЛЬЦЯМ краще постаратися уникнути суєти та поспіху. Саме час для того, щоб розробити якийсь проект і розпочати його поступову реалізацію.

БЛИЗНЮКИ, зірки прихильно дивляться на ваші прагнення досягти більшого. Вам нададуть різноманітні можливості для прояву ваших талантів та лідерських якостей.

У РАКІВ підвищується інтерес до спорту та політики, можлива особиста участь у якихось суспільних подіях. Гарний час для застосування акторських здібностей.

ЛЬВИ, настав вдалий час для просування, отримання нових знань у всьому, що стосується життя, самопочуття, реалізації у суспільстві.

ДІВАМ на роботі рекомендується не порушувати негласні правила: у цьому випадку більше шансів на те, що спільна справа принесе вам задоволення. Успіх передбачається у сфері обміну інформацією.

ТЕРЕЗИ, вам корисно направити сили на конкретні завдання, розширення сфери впливу в обраній галузі. Зважайте на труднощі, але не давайте їм керувати вашим настроєм.

СКОРПІОНАМ реально проявити себе в колективних проектах, які успішно проходять виступи перед публікою. Може виникнути бажання підвищити власну майстерність.

СТРІЛЬЦЯМ на початку тижня варто з особливою запопадливістю підійти до виконання задуманого. Емоційна напруга може призвести до сварок на порожньому місці.

КОЗЕРІГИ, ви будете просуватися в постійному подоланні перешкод. Пам’ятайте, що зміни цього періоду мають подвійний характер і не випускайте ініціативи зі своїх рук.

Від ВОДОЛІЇВ професійні справи вимагатимуть цілеспрямованості та вміння концентруватися. А жага до пригод штовхає на романтичні подвиги та фінансовий ризик.

РИБАМ період дарує чудову нагоду для того, щоб сповістити світ про свої потреби: не забувайте чергувати розумову роботу з фізичною: навантаження тілу необхідне не менше, ніж мозку.

You cannot copy content of this page