fbpx

Гроші Водоліїв, поїздки Дів та почуття Раків: докладний гороскоп з 12 по 18 вересня

Астрологи розкрили, чого варто чекати упродовж цього тижня.

ОВЕН доведеться багато їздити, спілкуватися з різних питань: треба зробити все ефективно. Не шкодуйте часу на те, щоб все ретельно перевірити, коли йдеться про важливі речі. В особистому житті впевненість та легкість — те, що зараз потрібне. Довіряйте бажанням і ви переживете чимало цікавих подій. У вихідні постарайтеся з толком використовувати вільний час.

ТЕЛЬЦЯМ потрібно заново оцінити свої цілі та можливості. Деяким вдасться збільшити дохід. Від того, наскільки ви задоволені собою життям, залежить доля інших, так що зробіть все можливе, щоб бути на висоті. Багато хто відчує полегшення, пов’язане з вирішенням проблем. Не ігноруйте свої потреби у навантаженні, вітамінах та емоціях.

БЛИЗНЮКІВ сюрпризи підстерігають як на роботі, так і в сім’ї. Фінансових проблем не очікується, хоча можуть виникнути ідеї, втілення яких має на увазі великі вкладення. Цікава пропозиція надійде від керівництва. Під час домашніх розбірок не забувайте, що сім’я важливіша. У будь-якій справі варто діяти послідовно, якщо хочете отримати результат.

РАК, робочий настрій залежить від обставин особистого життя. Чекають враження, які вступлять у суперечність із колишнім досвідом. А ось сумнів у своїх силах заведе у глухий кут. Чим більше ви заявите про себе, тим краще. Деякі вийдуть за межі того, що від них очікується, за цим стоять цікаві наслідки. Отримайте задоволення від спільних розваг – співи, танці, різні ігри.

Багато ЛЕВІВ тяжіють зараз до викладацької діяльності. Вирішальну роль у цьому питанні будуть відігравати ваш оптимізм, манера вести розмову. Відмовтеся від проектів, які вже застаріли: беріться за нові, в цьому випадку на вас чекає приплив сил і перспективи. Вчіться підходити до виконання необхідних справ з легкістю і правильно розставляйте акценти.

ДІВА, у професійній сфері не варто пускати справи на самоплив. Можна успішно поєднати ділову поїздку з особистими інтересами. Приділіть особливу увагу своєму зовнішньому вигляду, тому, як розмовляєте. Комусь доля запропонує зміну роду діяльності або житла. Можливо, життя приготувало вам зміни, на які ви ніколи не наважилися б самі.

ТЕРЕЗИ, важливо мати зараз правильний емоційний настрій. Намагайтеся бути обов’язковими у професійних питаннях: успіху буде простіше досягти, чесно дотримуючись усіх домовленостей. Почату справу бажано довести до кінця у найкоротші терміни. На вихідні бажано запланувати щось приємне для душі та тіла. Також це гарний час для створення затишку довкола.

СКОРПІОН, період активізує ваші давні бажання. Вся енергія, яка потрібна для їх реалізації – у вашому розпорядженні, тільки почніть щось робити у потрібному напрямку! При обмірковуванні свого стану відкриється нове бачення ситуації. Не женіться за схваленням інших. Люди, близькі за духом, зрозуміють вас і нададуть необхідну підтримку. Більше часу проведіть із дітьми.

СТРІЛЬЦЯМ доля запропонує зміну роду діяльності. У вигідному становищі перебувають ті, кому вдасться отримувані знання відразу застосовувати практично. Більше спілкуйтеся з новими та старими знайомими: оточуючі орієнтуватимуться на вашу думку, і цей факт можна використати на спільне благо!

КОЗЕРІГАМ необхідна впевненість у правильності обраного курсу. Зростає особиста популярність, можлива тимчасова зміна діяльності, збільшення як відповідальності, а й доходів. Час для творчості, пошуку потрібних зв’язків та контактів. Здатність приймати швидкі грамотні рішення стане в нагоді вам і на робочому місці, і вдома.

ВОДОЛІЇ зіткнуться з обмеженнями фінансів: треба навчитися планувати витрати. Можливо, настав час розширити свої володіння. Доведеться багато починати спочатку, заповнювати прогалини освіти. Декому доведеться обговорювати з оточуючими свої плани на майбутнє. Продовжується пошук перспективної співпраці, нових способів взаємодії зі старими партнерами.

РИБАМ треба шукати однодумців, здатних розділити ваші захоплення. Ймовірно збільшення як доходів, а й відповідальності. Зверніть увагу на влаштування сімейного дозвілля: нехай майбутні вихідні вигідно відрізняться від інших. Відмінний час для демонстрації ніжності та дружніх почуттів.

You cannot copy content of this page