fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень із 13 по 19 травня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Протягом усього тижня можливі невеликі грошові надходження із додаткового джерела. Важливі зустрічі та переговори в середу пройдуть вдало, що зміцнить ваш авторитет. Похід за покупками краще зробити ближче до вихідних.

Телець

Перша половина тижня обіцяє успішну реалізацію намічених фінансових планів. У вівторок добре розпочинати нові проекти, навіть ризиковані. У п’ятницю, схоже, доведеться готувати звіт.

Близнюки

Тиждень порадує вас великими грошовими надходженнями. Ви заробите навіть більше, ніж очікували. Імовірні ділові поїздки та відрядження. Стабільність буде основною характеристикою фінансової сторони вашого життя.

Рак

Ваша праця буде винагороджена, можливо, не так, як вам хотілося б, але вона приносить матеріальний успіх і робить вас професіоналом. Зараз не час витрачати надто багато, не захоплюйтесь інтернет-покупками.

Лев

Фінансове становище буде надзвичайно стабільно. Варто скористатися нагодою, щоб придбати щось нове, модне та потрібне. І покупки краще робити у першій половині тижня.

Діва

У вівторок будьте обережні, побоюйтеся фінансових махінацій. Можливі непередбачені витрати на навчання та поїздки. У п’ятницю вас може потішити похвала від начальства. У суботу через друзів може надійти важлива інформація щодо нових заробітків.

Терези

Тиждень сприятливий з фінансової точки зору, що дозволить вам реалізувати ваші численні бажання та сміливі ідеї. У четвер можливі дорогі подарунки та премії.

Скорпіон

Ви вирішите свої матеріальні проблеми, отримавши солідний прибуток із нового джерела. Друга половина тижня буде стабільною і вдалою, перед вами відкриються перспективи кар’єрного зростання.

Стрілець

Цього тижня очікується тимчасове фінансове затишшя. Вівторок – чудовий день для вирішення багатьох ділових проблем, успішно пройдуть наради та звітні заходи. У п’ятницю важливо не піддатися спокусі, поводьтеся розсудливо.

Козеріг

Досить багато часу на вирішення питань фінансового характеру, не поспішайте і постарайтеся не створювати конфліктних ситуацій на роботі. Серйозне ставлення до справи дозволить суттєво зміцнити ваш авторитет.

Водолій

У вівторок за бажання ви з легкістю проведете організаційні заходи, презентацію чи нараду. Не дозволяйте собі витрачати час і сили на порожню балаканину і суєту. П’ятниця – не вдалий день для покупок.

Риби

У вівторок чи середу на вас можуть чекати нові грошові надходження, проте не потрібно їх тут же витрачати. У п’ятницю будьте уважні при заповненні фінансових звітів та офіційних документів.

You cannot copy content of this page