fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 12 по 18 лютого 2024 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Найближчими днями фінансова сторона життя вимагатиме від вас чіткого планування. У середині тижня ймовірні непередбачені витрати, пов’язані з побутовими проблемами. У п’ятницю бажано не підписувати угоди та не брати кредити.

Телець

Гарний час для обміну або купівлі квартири, а також придбання побутової техніки. У середу можливі довгоочікувані надходження, які зміцнять ваше матеріальне становище.

Близнюки

Цього тижня може з’явитися приваблива можливість для заробітку та просування кар’єрними сходами. Можна розраховувати на солідний прибуток.

Рак

У вівторок зберіться з силами і не проґавте чудового шансу добре заробити та зміцнити свою ділову репутацію. Вам зроблять привабливу пропозицію, пов’язану з новими джерелами прибутку.

Лев

Стабільність вашого матеріального становища можна не ставити під сумнів. Вас можуть порадувати дорогі подарунки. У вихідні варто зробити шопінг.

Діва

Гроші у вас є, але чекають чималі витрати, які можуть суттєво скоротити ваші ресурси. Намагайтеся вникати у зміст паперів та договорів, які ви підписуєте. Подумайте про подарунки для дітей та своїх близьких.

Терези

Важливо розумно використати свої фінанси. У вас грошей не буває, і якщо зростає прибуток, то пропорційно їй зростають і витрати. Тож не захоплюйтеся покупками.

Скорпіон

Ви будете занурені у справи та проекти, зате отримаєте солідний прибуток. Саме зараз ви можете вдало змінити роботу і піднятися кар’єрними сходами.

Стрілець

У вівторок можлива угода з новими партнерами, яка може принести суттєвий прибуток. Від пропозиції про додатковий заробіток у п’ятницю вам краще не відмовлятися, хоча це і вимагатиме зусиль.

Козеріг

Ситуація, що склалася у фінансових справах, вас не надто тішить. Витрати зростають, а ось зарплата давно не підвищувалася. Очевидно, варто пошукати нове місце роботи.

Водолій

На початку тижня, незважаючи на всі ваші зусилля, витрати таки переважатимуть над фінансовими надходженнями. Однак у четвер ситуація покращиться, що дозволить стабілізувати матеріальне становище на прийнятному рівні.

Риби

Необдумані витрати загрожують підірвати стабільність вашого фінансового стану. Але все просто: якщо вчасно зупинитися, тоді гаманець не спорожніє. Наприкінці тижня краще не призначати ділових зустрічей та серйозних заходів, вас може чатувати на обман.

You cannot copy content of this page