fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Ваш настрій можуть затьмарювати певні матеріальні труднощі, які підштовхуватимуть вас до жорсткого планування вашого бюджету. У середу надійде важлива інформація, а у п’ятницю можна розраховувати на премію.

Телець

У понеділок ви можете зміцнити свій авторитет, але доведеться багато працювати та брати на себе відповідальність. Середовище загрожує конфліктним днем, відмовтеся від будь-яких ділових бесід. П’ятниця, навпаки, вдала для зустрічей та переговорів.

Близнюки

Ваші зусилля будуть винагороджені відповідним гонораром. Ви отримаєте навіть більше, ніж очікували. Ви будете задоволені і своєю роботою, і своїм колективом, і навіть начальством.

Рак

Ви вже явно спіймали успіх за хвіст, фінансова сторона вашого життя швидко налагоджується. Середина тижня сприятлива для ділових зустрічей та далеких поїздок. У вихідні ви зможете чудово відпочити.

Лев

Тиждень стабільний у фінансовому плані. У понеділок можливі грошові надходження. Вівторок – найнебезпечніший день, можна заробити догану. У четвер краще придбати щось серйозне і справді необхідне, а не розкидатися по дрібницях.

Діва

Ситуація у сфері фінансів та бізнесу цього тижня буде досить нерівною. У вівторок ймовірні втрати, які засмутять вас. Але у вихідні становище стабілізується за рахунок нових грошових надходжень.

Терези

На цьому тижні багато фінансових справ можуть вирішитися найсприятливішим для вас чином. У понеділок та середу ви отримаєте солідний дохід. Але у вихідні можливі незаплановані витрати, які будуть дуже відчутні.

Скорпіон

Вам підвищать зарплатню чи випишуть премію. Ви можете братися за будь-яку справу, шанси на успіх зараз великі. Ваше фінансове становище значно покращиться.

Стрілець

Перша половина тижня вдала у фінансовому плані, а на другу її половину краще не планувати великих покупок. У четвер буде чимало суєти та клопоту. У суботу можливі значні грошові надходження.

Козеріг

У понеділок ділова зустріч може відкрити вам нові перспективи. У вівторок і середу можливі нові фінансові надходження, які дозволять реалізувати ваші плани. У п’ятницю вас можуть підвести партнери чи колеги.

Водолій

Вам, схоже, не вистачає реалістичного погляду на ситуацію, а дарма, тому що фінансове становище зараз не передбачає великих покупок. У четвер будьте обережними, бережіть свій гаманець і не відповідайте на дзвінки з незнайомих номерів.

Риби

Варто замислитись про зміцнення вашого матеріального становища. У середу чи четвер можлива пропозиція про нову роботу. Нині не час брати кредит.

You cannot copy content of this page