fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 листопада 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

Особливих фінансових проблем цього тижня не передбачається. Однак є ризик витратити більше, ніж ви заробляєте. Намагайтеся все-таки не захоплюватися кредитними картками. До кінця тижня у вас може з’явитись новий начальник.

Телець

Матеріальне становище покращиться, що стане наслідком серйозної роботи, виконаної в минулому. Постарайтеся все-таки не втомлюватись і знаходити час на відпочинок. У четвер виявите активність, відстоюючи свої фінансові інтереси.

Близнюки

Вдало пройдуть ділові зустрічі, надійдуть довгоочікувані дзвінки та вигідні пропозиції. Ви отримаєте солідний прибуток і зможете вдало вкласти гроші в нерухомість.

Рак

Вам може пощастити, і ви знайдете нове, цілком вас влаштовує джерело доходу, тільки не переоціните своїх сил. Не треба працювати на зношування. У другій половині тижня можливі приємні новини із ділової сфери.

Лев

На початку тижня перш ніж залазити в борги самому або дати в борг, варто добре подумати про можливі наслідки. У вівторок та середу будуть вдалими ділові зустрічі та переговори, особливо на чужій території. На нові грошові надходження поки що розраховувати не доводиться.

Діва

У бізнесі справи йдуть не дуже добре, можлива навала перевіряючих мастей, а також інтриги у вас за спиною. Однак грошових проблем поки не передбачається, що дозволить вам спланувати та забронювати зимовий відпочинок, наприклад.

Терези

Зусилля зі зміцнення фінансового становища, що були зроблені нещодавно, на цьому тижні можуть принести перші плоди. Ви отримаєте великий прибуток. У вихідні не захоплюйтеся авантюрними пригодами, вони можуть погано позначитися на гаманці.

Скорпіон

Тиждень у фінансовому плані стабільний і благополучний. Ви отримаєте навіть більше грошей, ніж очікували. Не виключено, що вам запропонують керівну посаду. Ваш авторитет та зарплата зростають.

Стрілець

Економія та раціональність обіцяють творити чудеса. Хоча вас і не влаштовують грошові ресурси, не прибіднюйтеся, вони не такі вже й погані, особливо якщо уникати необдуманих витрат. Розважливість допоможе вам досягти успіху.

Козеріг

Фінансові справи йтимуть зі змінним успіхом. Вам необхідно скористатися сприятливим моментом у понеділок або середу, щоб укласти вигідні угоди. Наприкінці тижня не виключено певних фінансових труднощів, причиною яких будуть особисті негаразди.

Водолій

У першій половині тижня не варто сподіватися на партнерів, вони можуть виконати зобов’язання. У п’ятницю краще утриматися від витрат. Розраховувати на грошові надходження на цьому тижні не доводиться.

Риби

У вівторок будуть вдалі ділові переговори та підписання контрактів. Якщо в середу захочеться придбати щось нове, не поспішайте порівняйте ціни. В інтернет-магазині ви можете купити ту саму річ зі значною знижкою.

You cannot copy content of this page