fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 26 лютого до 3 березня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Фінансове становище не вселяє побоювань. На початку тижня дуже вдалі покупки та придбання. У четвер бажано на роботі проявити активність, а не ховатись за спинами колег. Не відмовляйтеся від можливості додаткового заробітку.

Телець

Витрати бажано скоротити і взагалі почекати з рішучими діями у сфері фінансів. Можливо, в середині тижня несподівано вирішаться деякі ділові проблеми. У неділю, схоже, доведеться працювати.

Близнюки

Пора вам пожинати плоди своєї праці. Зростаючий добробут дозволить вам відчути себе міцним на ногах і побачити попереду дуже приємні перспективи. До того ж, графік роботи вам запропонують ідеальний.

Рак

У вас є шанс переконати начальника, що ви працюватимете із ще більшою віддачею, якщо він вам підвищить зарплату. Безглуздо ним не скористатиметься. У середу ваша працездатність та креативність вас потішать. У суботу варто пройтися магазинами, покупки виявляться вдалими.

Лев

Добре було б заздалегідь розпланувати свої витрати. Відштовхуйтеся від реальної суми, постарайтеся не позичати гроші в борг і не користуватися занадто часто кредитною карткою.

Діва

У вівторок і четвер може бути вдалий ризик. Зараз можна розпочинати новий проект, яким доведеться займатися як мінімум найближчі півроку. Можливі як великі грошові надходження, і чималі витрати.

Терези

Цей тиждень – сприятливий момент для стабілізації вашого фінансового стану. У роботі ймовірні помітні зрушення на краще, кар’єра піде в гору. На вас чекають цікаві ділові пропозиції.

Скорпіон

Фінансове становище буде стабільним, ви отримаєте суттєвий прибуток. Ваші ідеї оцінять, вам запропонують довгострокову співпрацю. Сприятливий час для придбання нерухомості чи автомобіля.

Стрілець

Понеділок – вдалий день для ділових зустрічей та переговорів. У середу ви підвищите свій авторитет у колективі. У неділю бажано утриматися від великих витрат, це може негативно вплинути на ваш фінансовий стан.

Козеріг

Тиждень не надто сприятливий. Бажано утриматися від великих покупок і не запізнюватися на роботу. Також не варто зривати терміни виконання робіт. У п’ятницю бережіть свій гаманець від чужих рук.

Водолій

У фінансовій сфері не виключено певних труднощів. Імовірна плутанина у справах і паперах, тому постарайтеся бути уважнішими. Вівторок невдалий для придбань, у середу не варто вирушати у відрядження. У суботу постарайтеся не піддаватися на лестощі та брехню.

Риби

На початку тижня постарайтеся займатися дрібними справами, не плануйте нічого серйозного. У п’ятницю до вас можуть виникнути претензії з боку начальства чи податкових органів.

You cannot copy content of this page