fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 27 травня до 2 червня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

На початку тижня оминайте магазини стороною. У четвер будуть вдалими необхідні покупки та придбання. У п’ятницю можливі цікаві ділові пропозиції.

Телець

Цей тиждень сприятливий для зміни роботи або початку нового проекту. Середа – зручний день для покупок. А ось у суботу ви явно витратите гроші даремно.

Близнюки

На вас чекає прибуток і поліпшення матеріального становища. Робота дозволить вам розкрити свої таланти. Відносини з колегами та з начальством вас порадують.

Рак

У вас може з’явитись додатковий заробіток або нове джерело доходу. У другій половині тижня можливі фінансові надходження, причому великі.

Лев

Фінансове становище далеко від ідеалу. Постарайтеся виявити обережність у фінансових справах і не залазити у кредити. У п’ятницю остерігайтесь бізнес-пропозицій з боку знайомих, які можуть втягнути в авантюру.

Діва

У вівторок чи середу можливі нові грошові надходження, і дуже важливо грамотно розпорядитися ними. У четвер вам доведеться брати активну участь у вирішенні робочих проблем. Відсидітися за спинами колег не вдасться.

Терези

Цього тижня можливі розбіжності з партнерами, але ви зможете переконати їх у своїй правоті та ще й добре заробити, що позитивно позначиться на стабільності вашого фінансового стану.

Скорпіон

Вам надійде дуже вигідна пропозиція. Початком явно досить вами, так що можете розраховувати на премію та на кар’єрне зростання. У четвер чи п’ятницю можливі великі грошові надходження.

Стрілець

Фінансове становище може не влаштовувати вас. Так, воно дуже далеке від ідеалу. Але скоро все зміниться на краще. Намагайтеся поставитися до ситуації спокійно і знайти додаткове джерело доходів.

Козеріг

Тиждень у фінансовому плані побоювань не вселяє. Корисно було б повернути борги, якщо такі є. Чи не завадить дострокове погашення кредиту. У середу будьте готові виступити на нараді чи симпозіумі.

Водолій

Можливо, ваше фінансове становище перестане вселяти тривогу. У п’ятницю можливі довгоочікувані надходження. Тільки не поспішайте все одразу витрачати.

Риби

Загалом тиждень сприятливий у фінансовому плані. Ось тільки у вихідні вам варто бути обережнішими з речами та грошима, ймовірні втрати.

You cannot copy content of this page