fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2024 року для кожного знака зодіака

Овен

Намагайтеся бути економнішими, уникайте великих витрат. Хоча, звісно, хочеться купити обновки на свято весни, але з фінансами цього тижня буде непросто.

Телець

Нові фінансові надходження зірки поки що не пророкують. Зате дуже ймовірні незаплановані витрати. Втім, до кінця тижня очікується приємні подарунки.

Близнюки

Гарний час для того, щоб працювати з інтересом та добре заробляти. Варто обговорити нові ідеї з надійними діловими партнерами. У середу вдало пройдуть ділові зустрічі та наради.

Рак

Тиждень принесе фінансову стабільність. Однак не завжди варто йти на поводу у своїх бажань, безрозсудно витрачені праворуч і ліворуч гроші не принесуть задоволення. У четвер очікується премія.

Лев

Імовірні деякі матеріальні труднощі. Подарунки та святковий стіл вимагатимуть грошей. Наприкінці тижня доведеться працювати, хоч так хочеться відпочити.

Діва

У понеділок та вівторок бажано не підписувати документів, потрібно їх уважно вивчити щодо підводного каміння. Нині не час брати кредити. У п’ятницю можливі грошові надходження.

Терези

У вівторок не бажано вплутуватися у фінансові авантюри, особливо в ті, які обіцяють миттєвий результат, виграш чи нечуваний прибуток. У другій половині тижня вас потішать дорогі подарунки до свята весни.

Скорпіон

У середу на вас чекає прибуток і підвищення по службі. У вас просто відбою не буде від найвигідніших пропозицій. Ви зараз дуже затребувані як фахівець. І зможете реалізувати великий проект

Стрілець

Фінансові проблеми поступово відступають, але обережність у поводженні з грошима ніколи не зашкодить. Нові партнери виявляться надійними. У суботу ваше матеріальне становище стабілізується.

Козеріг

На нестачу фінансів вам скаржитися точно не доведеться. Імовірні грошові надходження у другій половині тижня. На роботі явно назрівають зміни.

Водолій

Цього тижня ви цілком здатні підготувати міцний фундамент для будівництва потужного будинку власного благополуччя. Але працювати доведеться багато, забувши про особисте, сімейне та дружнє.

Риби

У понеділок можливі грошові надходження. Ситуація сприяє появі нових ділових партнерів і взаємовигідним договорам. Ймовірно поліпшення матеріального становища. Однак і вам доведеться проявити ініціативу та довести, що ви добрий фахівець.

You cannot copy content of this page