fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 4 по 10 грудня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Овен

На початку тижня бажано розібратися з справами, що накопичилися, і не спізнюватися. За вами пильно стежитиме начальство. Четвер сприятливий для дрібних придбань, із розряду необхідних. Імовірні грошові надходження наприкінці тижня.

Телець

Найближчими днями фінансового ризику виправдати не буде, оскільки ваша інтуїція може вас цього разу підвести і підказати неправильне рішення. Краще витрачати менше, скоро вам знадобляться гроші на важливу справу.

Близнюки

Імовірні сприятливі зміни у вашому фінансовому становищі. Зірки пророкують вам суттєву надбавку до зарплати, солідну премію чи дорогий подарунок.

Рак

Є можливість отримання великого прибутку. У середу може надійти важлива фінансова інформація або новина, яка вплине на вашу кар’єру.

Лев

Ваше фінансове становище поступово починає стабілізуватися. Тільки не варто кидатися тут же купувати дорогі речі та гаджети. Виявіть економність у витратах на розваги.

Діва

Фінансові угоди у вівторок вам протипоказані, а якщо ризикнете, залишитеся з порожніми кишенями. Роботу потрібно виконувати сумлінно та вчасно, інакше проблеми гарантовані. У четвер можливі фінансові надходження.

Терези

Цього тижня вас порадує фінансовий бік життя. У п’ятницю будуть вдалими покупки для дому. У вихідні шопінг підніме настрій.

Скорпіон

Ситуація у професійній сфері зміниться на вашу користь. Ви отримаєте пристойний прибуток за роботу, яку зробили вже давно. Угода, укладена в четвер, виявиться дуже вигідною.

Стрілець

Фінансове становище не викликає особливого занепокоєння. У середу будуть вдалими та вигідними купівлі та придбання. В інші дні тижня бажано бути економнішими, і не ходити по магазинах без необхідності.

Козеріг

Не носите із собою великих сум, бережіть свій гаманець, особливо у понеділок та четвер. Ваші фінансові можливості поки що явно не збігаються з вашими бажаннями. Постарайтеся утихомирити свої апетити.

Водолій

Цього тижня можливі відстрочення платежів та перенесення термінів виконання замовлень. Не виключено, що ділові партнери виявлять необов’язковість. Кошти на життя у вас будуть, але, зважаючи на все, тільки на дуже економне життя.

Риби

Від вашої активності зараз залежатиме оплата вашої праці у найближчому майбутньому. Вівторок – зручний день для укладання угод та ведення ділових переговорів. Важливі покупки та придбання бажано відкласти до неділі.

You cannot copy content of this page