fbpx

Грошовий гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2024 року для кожного знака зодіака

Овен

Вам необхідно розумно розпорядитись грошима, а не витратити все в онлайн-магазинах. У вівторок можуть вдало пройти ділові переговори, вам вдасться порозумітися з партнерами. У четвер не приймайте нічого на віру, ви можете стати жертвою обману.

Телець

Цього тижня у вас можуть з’явитися нові партнери з бізнесу, але поки що не варто їм надто довіряти. У середу і четвер можливе надходження досить великих сум. У п’ятницю варто промовчати та не сперечатися з начальством.

Близнюки

Вам не страшно зазирнути у завтрашній день, фінансова стабільність піднімає настрій. Матеріальне становище помітно покращає, з’явиться нове джерело доходу. Вихідні варто присвятити покупкам, вони виявляться вдалими.

Рак

Гарний тиждень, особливо для того, щоб зосередитись на справах. Ви можете досягти великих цілей. Але будьте уважні до своїх слів і чітко формулюйте думки, інакше деякі ваші висловлювання можуть бути сприйняті як фінансові обіцянки.

Лев

Тиждень обіцяє стабільність та фінансове благополуччя. Правда, не виключено, що відразу знайдуться охочі пожити за ваш рахунок. Усі питання, пов’язані зі страховками та кредитами, краще вирішувати у четвер.

Діва

Фінансове становище стабільне, проте вам хочеться більшого. Але чи готові ви більше працювати і мати менше вільного часу? Знайти багатого спонсора вам навряд чи вдасться.

Терези

У першій половині тижня можливі великі фінансові надходження. Не виключені вигідні пропозиції, пов’язані із новою роботою. Отже, гроші у вас будуть і на покупки, і на розваги.

Скорпіон

Вам необхідно чітко планувати свій бюджет та робочий час. Зірки передбачають, що ваші прибутки різко підвищаться. Середа – сприятливий день для укладання контрактів та угод, для проведення ділових зустрічей та вирішення різноманітних фінансових питань.

Стрілець

Цей тиждень цілком успішний у фінансовому плані, проте поки що краще не робити великих покупок. На роботі можливі зміни, які вас потішать.

Козеріг

Найближчими днями вам не варто захоплюватися грою на біржі чи ставками на спорт, на вас може очікувати тільки розорення. У середу будуть вдалі угоди та підписання договорів, на цей день можна планувати ділові зустрічі. У п’ятницю можливі довгоочікувані надходження.

Водолій

Понеділок підійде для завершення фінансових справ та наведення ладу в документації. Вівторок та середа пройдуть розслабленіше, варто зайнятися творчими проектами, вас можуть відвідати цікаві фінансові ідеї.

Риби

У першій половині тижня не виключено фінансових труднощів, які пригальмують реалізацію ваших задумів. Щоб отримати прибуток, вам доведеться багато працювати.

You cannot copy content of this page