fbpx

Грошовий місячний календар на жовтень 2021 року

Грошовий місячний календар на жовтень 2021 року

Грошовий місячний календар допоможе вам зрозуміти, як і чим потрібно займатися в кожен з днів жовтня, щоб залучати більше фінансової удачі.

Астрологи розповіли все про те, яким буде настрій нічного світила в цей період.
Згідно з прогнозами, жовтень буде часом, коли на перший план вийде робота і справи.

Намагайтеся пам’ятати про золоті правила залучення грошей, щоб ваша робота приносила більше дивідендів. Без них стати багатими і успішними буде набагато складніше.

1, 2 жовтня: спадний Місяць у Леві – це не найкращий час для роботи і витрат. Астрологи радять в перші два дні цього місяця не ставити перед собою амбітних і складних завдань, а також не носити з собою великі суми грошей.

3, 4 і 5 жовтня: перехід спадного Місяця в Діву ознаменує собою початок періоду, в який потрібно якомога більше часу приділяти обов’язків на роботі і вдома. У ці три дні у вас буде максимум можливостей домовитися з кимось, залагодити фінансові проблеми.

6, 7 жовтня: 6 число – день Нового місяця в Терезах. Це дуже сприятливе поєднання для тих, хто хоче спокійно і без зайвих нервів попрацювати. 7 число – перший день зростання Місяця в тому ж Знаку. Це ідеальний час для шопінгу і розваг.

8, 9 жовтня: в ці два дні краще не балувати себе дорогими покупками. Поки Місяць росте в Скорпіоні, потрібно зосередитися на домашніх справах і на завершення розпочатих раніше проектів на роботі.

10, 11 жовтня: два ідеальних дня для покупок, роботи, вкладення коштів в розвиток бізнесу. На зростаючому Місяці в Стрільці великі успіхи чекатимуть активних людей, позбавлених стереотипного мислення.

12, 13 жовтня: перехід активного Місяця в Знак Козорога негативно позначиться на творчу складову мислення. Також в ці дні краще не прислухатися до інтуїції. Спирайтеся на логіку, щоб не втратити багато грошей.

14, 15 жовтня: в дні зростання Місяця у Водолії велике фінансове везіння очікує людей з незвичайними поглядами на світ і з сильним творчим натхненням. Це ідеальний день для початку нових справ.

16, 17, 18 жовтня: ці три дні зростаючого Місяця в Рибах є несприятливими для дорогих покупок і поїздок. Основу фінансового успіху становитиме вміння правильно розставляти пріоритети.

19, 20 жовтня: 19 число – останній день зростання Місяця в Близнюках. Це відмінний і плідний день для будь-якої фізичної роботи. 20 число – Повний місяць у тому ж Знаку. Дуже небезпечний і непередбачуваний день, в який краще не ризикувати.

21, 22 жовтня: спадний Місяць у Тельці принесе всім нам багато фінансової удачі. У ці дні корисно займатися плановими і позаплановими покупками для дому та сім’ї. Також можна витрачати гроші на перетворення зовнішнього вигляду.

23, 24, 25 жовтня: поки Місяць убуває в Близнюках, можна витратитися на романтичне побачення. Решта витрат поки краще призупинити. В роботі нас чекає деякий прогрес, особливо в сфері продажів.

26, 27 жовтня: спадний Місяць у Раку – це хороше поєднання для врегулювання розбіжностей на робочому місці. Командна робота в ці дні принесе нам багато удачі.

28, 29, 30 жовтня: нас чекає невеликий фінансовий застій. Грошові потоки ослабнуть через нестиковок в енергетиці спадного Місяця у Леві. У ці три дні краще не брати кредити і не позичати нікому гроші.

31 жовтня: останній день місяця буде сприятливим для роботи і фінансової діяльності будь-якого масштабу. Зменшення Місяця в Діві принесе нам удачу.

You cannot copy content of this page