fbpx

Грошовий на тиждень 13-19 листопада 2023 року для знаків зодіаку

Овен

Особливих фінансових проблем цього тижня не передбачається. Втім, великих надходжень зірки також не обіцяють. Своєчасним буде пошук нового джерела заробітку. І, звичайно, не варто ризикувати і витрачати надто багато на не надто потрібні вам речі.

Телець

Грошовий фон тижня цілком для вас сприятливий. Цього тижня у вас з’явиться можливість упорядкувати фінансові справи і збільшити свої доходи. У середу не варто суперечити начальству, погодьтеся та врахуйте зауваження. Тож ви зможете наблизити момент отримання прибутку.

Близнюки

Фінансове становище вас порадує, ви отримаєте солідний прибуток із несподіваного джерела. Ваші зусилля принесуть чудовий результат. Так що замовник, роботодавець або клієнт залишаться задоволеними і знову звертатимуться до вас.

Рак

Настав час розплачуватись за боргами та виконувати свої обіцянки. Але й фінансовий ресурс поповнюватиметься. Чекайте на пропозицію про нову роботу.

Лев

Фінансове благополуччя багато в чому залежатиме від вашої розумної поведінки. Чи не піддавайтеся емоціям. Наразі досить напружений час для ділових людей, зайнятих у сфері бізнесу. У вихідні корисно уникати ризику, пов’язаного із необдуманими витратами.

Діва

Понеділок сприяє розквіту ваших ділових якостей, просто чудовий день для вирішення ваших фінансових справ та проблем, якщо такі є. Четвер – добрий час для придбання нерухомості. Тільки перевірте усі документи.

Терези

Переговори і найсерйозніші ділові зустрічі краще перенести на кінець тижня, у вас буде час зрозуміти, чого ви домагаєтеся. Можна подумати про поліпшення житлових умов або про переїзд в інше місто та пошук там роботи.

Скорпіон

Вас може чекати перспективний тиждень з точки зору фінансів. Ваші бажання виконуються, ви можете здобути керівну посаду. Можливі великі фінансові надходження.

Стрілець

У першій половині тижня буде можливість додаткового заробітку. У середу ви покажете свої найкращі якості перед начальством. У п’ятницю намагайтеся чути, що вам повідомляють, ви легко можете пропустити важливу інформацію повз вуха.

Козеріг

На початку тижня можливі незначні фінансові надходження, які, втім, можна успішно витратити. У середу поїздки обіцяють принести істотний прибуток, тільки не говоріть зайвого і не спізнюйтеся.

Водолій

У вівторок є реальний шанс придбати дорогу, але потрібну річ, яку ви давно мріяли. Справи на роботі будуть чудово, якщо ви проявите сумлінність. У суботу і неділю не марнуйте гроші і взагалі обходьте магазини стороною.

Риби

У понеділок вам може надійти цікава ділова пропозиція, над якою варто серйозно замислитися. Практично ніщо не похитне вашу фінансову стабільність, тільки якщо ви самі не лінуватиметеся.

You cannot copy content of this page