fbpx

Грудень 2021 буде щасливим для знаків Зодіаку – дізнайтеся, що хорошого він принесе!

З 22 ЛИСТОПАДА СОНЦЕ У СТРІЛЬЦІ. ЩО ЦЕ ПРИНЕСЕ ЗНАКАМ ЗОДІЯКУ?

З 22 листопада 2021 року майже до кінця грудня Сонце перейде в оптимістичний і філософський знак Стрільця із пристрасного Скорпіона. На перший план вийдуть питання освіти, релігії, обрання та елітарності. Багатьом захочеться розширити свої горизонти та сферу свого впливу.

Світ у цей час пропонуватиме нам багато можливостей. Люди зараз виявлятимуть оптимізм, відкритість та ентузіазм. Настає час реалізувати те, що ви не наважувалися зробити раніше.

Овни

Транзит Сонця на знак Стрільця віщує вам закордонні поїздки та спілкування з іноземцями. Також ви можете пройти курси підвищення кваліфікації, записатися на навчання або зайнятися викладанням. Цей час сприятливий для того, щоб виграти судовий процес, відвідати священика або подумати про карму.

Багато радостей у цей час принесуть заняття історією, читання фентезі чи медитації. Зараз ви можете бачити пророчі сни, складати казки, взяти участь у церемонії відкриття будь-якого об’єкта.

Тельці

У цей час вам доведеться долати внутрішні проблеми та боротися з емоційною кризою. Не виключено хірургічне втручання через погіршення стану здоров’я чи пластичну операцію.

Це вдалий час для того, щоб вкласти гроші у спільний бізнес, купити акції чи взяти кредит. Також у цей час ви можете отримати спадщину або жити за рахунок шлюбного партнера.

Близнюки

В останній тиждень листопада 2021 року ви можете зіткнутися з маєтками в особистих і ділових відносинах. Вам доведеться багато спілкуватися з партнерами, консультувати, укладати договори, брати участь у конкурсах.

Не виключено, що ви зможете вийти заміж або розлучитися. Також ви зіткнетесь із ситуацією вибору. Вам доведеться обов’язково співпрацювати з іншими людьми та виявляти терпимість до чужої думки.

Раки

У цей час ваша увага буде прикута до роботи, яка буде сперечатися граючи. На вас чекає успіх у справах, самореалізація у професії. Зараз ви зможете навести порядок на столі, в архіві, телефоні та комп’ютері. До виконання своїх рутинних обов’язків ви проявлятимете творчий підхід.

Це слушний час для того, щоб зайнятися своїм здоров’ям, харчуванням або завести домашню тварину.

Леви

Наприкінці листопада на вас чекає успіх у серцевих справах та у творчості. У цей час ви успішно можете зайнятися викладанням, виступити на театральній сцені або виграти в лотерею. У цей час вам будуть робити компліменти і дарувати подарунки.

Зараз слушний момент, щоб купити ювелірну прикрасу, про яку ви давно мріяли.

Діви

Вам зараз захочеться тепла та затишку в сім’ї. Ви зробите все, щоб удома створити відповідну атмосферу. Ви знайдете підтримку у родичів щодо своїх творчих починань. Також не виключено, що ви станете емоційнішими і вразливішими.

Терези

У цей час ви будете вчитися, набувати якихось навичок, спілкуватися і їздити. До вас можуть приїхати родичі. Не виключено, що ви зустрічатиметеся з однокласниками, переписуватиметеся в інтернет, займатиметеся комерцією, спікерством або письменством. Це слушний час для того, щоб почати вести свій блог.

Скорпіони

У цей час ваш майновий стан може поліпшитися. Принаймні бідність зараз вам точно не загрожує. Вам можуть зненацька виплатити премію, додати зарплату або запропонувати більш високооплачувану роботу. Також ви зможете монетизувати свої таланти та навички.

Стрільці

У листопаді вам слід змінити свій імідж та манеру подачі себе. У цей час посилиться ваш шарм та харизма.

Козороги

Транзит Сонця на знак Стрільця дозволить вам відкрити у собі приховані таланти та зайнятися мистецтвом.

Водолії

Наприкінці цього місяця на вас чекають зустрічі з друзями, спільні проекти та інсайти.

Риби

Останній тиждень листопада відмінно підходить для того, щоб зайнятися своєю кар’єрою та професійною реалізацією.

You cannot copy content of this page