fbpx

Хлопчик, дівчинка або відразу двоє: як визначити стать первістка по знаку Зодіаку

Астрологи впевнені, що місяць народження матері впливає на те, якої статі первісток у неї з’явиться на світ в майбутньому. Гороскоп від таролога, сина або дочку (а може, відразу двійню) очікувати саме вам.

Овен

Жінкам-Овнам судилося стати мамою дівчинки. Можливо, всі дев’ять місяців ви будете чекати неодмінно хлопчика і всі ознаки будуть говорити саме про сина, але на світло все ж з’явиться дочка. Астролог впевнена, що такий поворот тільки на краще – виховуючи дочку, ви по-іншому поглянете на себе і на життя.

Телець

Тельці зазвичай виявляються зовсім не готові до появи малюка, коли дізнаються новину про вагітність. Швидше за все, діти представниць цього знака будуть погодками і новоспеченій мамі доведеться присвятити їм всю себе.

Близнюки 

Близнюки підходять до народження вихованню дітей дуже відповідально. Їх первісток з’являється на світ за планом, йому віддаються всі сили і засоби, так що дочка Близнюків зазвичай підростає без братів і сестер. Таролог рекомендує представницям цього знаку навчитися контролювати себе і не «задавити» дитину авторитетом і гіперопікою, щоб не зруйнувати довірчі відносини.

Рак

Раки, які все життя мріють про сина, саме його і отримають. Цей малюк буде дуже довгоочікуваним і виявиться точною копією свого батька. Раки вміють дбати про дітей, так що цей малюк буде рости в любові та злагоді.

Лев

Левам зірки пророкують велику сім’ю, в якій будуть народжуватися тільки сини. Втім, після другої дитини представниці цього знака вирішать більше не випробовувати долю і залишаться мамою двох синів. Виховання спадкоємців жінкам, народженим під цим знаком зодіаку, вдається відмінно – Леви виростять прекрасних чоловіків.

Діва

Діви зазвичай не замислюються про дітей і тим більше про велику родину, однак зірки пророкують їм появу двійнят або навіть трійнят – генетичний «спадок» від батька дітей. Щодо виховання малюків ці мами справляються чудово, тим більше що на підхваті у них зазвичай завжди є турботливі бабусі.

Терези

Терезам судилося стати мамою дівчинки. Вони зможуть виховати добрих, ніжних доньок з високими моральними принципами. Швидше за все, у цих жінок буде багато дітей, але шанс на народження хлопчика зовсім невеликий.

Скорпіон

Скорпіони завжди дуже чекають народження малюка, і підлога їм при цьому абсолютно не важлива. Проте астролог впевнена, що першою на світ з’явиться дівчинка.

Стрілець

Стрільці дуже люблять дітей і без них не уявляють повноцінної сім’ї. Швидше за все, у них буде двоє малюків від різних шлюбів (постійністю представники цього знака не відрізняються), але первістком стане обов’язково хлопчик, а ось другою вже може народитися дівчинка.

Козорог 

Козороги – типові матері однієї дитини. У тих, хто народжений під цим сузір’ям, з’явиться на світ хлопчик, якого вони забезпечать прекрасним життям – гарне виховання, освіту, подорожі і кращі секції. Для Козорогів спадкоємець – найголовніше і велике вкладення, тому ні про якого другого малюка не може бути й мови.

Водолій

Водоліям життєво необхідно віддавати комусь свою любов і ніжність, тому зірки подарують їм двох дочок. Представниці цього знаку – щедрі, ніжні і дбайливі матері для дівчаток.

Риби

Риби від природи дуже егоїстичні, тому зазвичай обмежуються тільки одним малюком. Найчастіше першою народжується дівчинка. Мама-Риби буває дуже суворою, але з віком все ж вибудовує довірчі, дружні стосунки з дочкою.

Related Post

Чим відрізняються жінки Риби від чоловіків РибиЧим відрізняються жінки Риби від чоловіків Риби

Сьогодні поговоримо про гендерні особливості загадкових, чарівних Риб: хто з них, чоловіки або жінки, схильні до фантазій, самообману, а хто реаліст-одноосібник, хто більш самостійний і як у них йдуть справи

МРІЯ ВИКОНАЄТЬСЯ У ЛИСТОПАДІ 2021 У 3-Х ЗНАКІВ ЗОДІАКУ! Хто ці щасливці?МРІЯ ВИКОНАЄТЬСЯ У ЛИСТОПАДІ 2021 У 3-Х ЗНАКІВ ЗОДІАКУ! Хто ці щасливці?

У листопаді 2021 року у представників деяких Знаків Зодіаку здійсняться мрії та здійсняться бажання. Це станеться під впливом таких чарівних планет, як Нептун, Венера та Юпітер. Зірки обіцяють виконання мрії

Гороскоп на 15 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 15 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 15 березня 2021 року Овен Можливо, що цей день буде наповнений суперечливими подіями, одна частина яких буде пов’язана з вашою активною діяльністю, а інша – з пасивним спогляданням