Ідеальні дружини за знаком зодіаку: топ-5

Усі жінки унікальні та прекрасні – особливо для своїх супутників. Однак деякі знаки зодіаку мають якості, які часом заважають їм стати зразком у подружньому житті: Скорпіони — надто характерні, Риби — надмірно м’які… Хто ж вони, ідеальні дружини по гороскопу?

Рак

Сім’я для жінок-Раків – одна з головних цінностей. Вони не поспішають залишати батьківський будинок і ставляться до вибору супутника життя обережно. Але, довіривши серце і руку обранцеві, залишаються з ним, як то кажуть, і в горі, і в радості. Представниць знака відрізняє глибина почуттів, і любити вони вміють міцно і беззавітно – вірніше дружину не знайти! І приємний «бонус»: Ракам притаманна таємничість, так що в їхньому обличчі чоловік набуде тієї самої жінки-загадки, до якої неможливо втратити інтерес.

Козоріг

Козороги гідні звання найфункціональніших дружин: вона і фінансист, здатний вміло розпоряджатися сімейним бюджетом, і кухар, який знає, здається, напам’ять усі кулінарні книги, і вихователь, і няня, і дизайнер — словом, усе в одному флаконі. При цьому такі жінки не забувають про свою кар’єру, домагаючись нехай не максимальних, але все ж таки висот. У житті з дружиною-Козерогом не вистачає лише романтики — це питання доведеться взяти він чоловікові.

Діва

Самий жіночний знак зодіаку має м’якість, елегантність і витонченість. Але коли ситуація того вимагає, Діви перетворюються на вольові особи, здатні впоратися з проблемами вдома і поза ним. В особі таких жінок чоловік знаходить не тільки супутницю, а й друга, який поділяє його погляди та прагнення. Представниці знаку – прекрасні матері, які виступають одночасно вчителем, опорою та головним порадником для дітей. Вибагливі Діви і до себе, так що поруч із чоловіком буде знаходитися стильна і підтягнута кохана (не витратила при цьому на дієти-вбрання всі заощадження – економність понад усе!).

Водолій

Дивно чарівні: жінка-Водолій сподобається свекрусі, легко порозуміється з друзями коханої людини, ще й начальника зачарує, щоб той частіше премії виписував. І головне, щодня радуватиме доглянутим зовнішнім виглядом супутника. У будинку, де господинею стане жінка-Водолій, тепло та затишно. Не завжди, щоправда, ідеальна чистота — така дружина комфортно панує у творчому безладді. Зате завдяки широкому світогляду представниць цього знака з ними дуже цікаво!

Телець

Жінки-Тельці красиві, товариські та мудрі. А головне – хитрі, але вміло приховують це у сімейних стосунках. Поруч із такою дружиною чоловік почувається головним у сім’ї — навіть якщо сім із десяти рішень він прийняв з подачі супутниці (він-то цього не помітив!) Дружини-Тельці — чудові мотиватори, завдяки яким чоловіки з кожним днем ​​стають кращими. До того ж таке подружжя не любить сварок і здатне згладжувати гострі кути, незважаючи на свою емоційність.