fbpx
Перейти до вмісту

Ідеально сумісні знаки зодіаку в 2022 році: Астрологи перерахували 13 пар

Астрологи перерахували 13 пар, у яких люди підходять одне одному, незважаючи на всі свої недоліки. Дізнатися, чи зможете ви прожити довго та щасливо зі своїм обранцем чи обраницею, чи допоможе дата народження — на думку фахівців, це своєрідний ключ до психологічної сумісності.

Овен та Водолій

Овен та Водолій — одна з небагатьох пар, у якій люди сумісні на 100%. Водночас, представникам цих знаків не буде нудно навіть через десятиліття шлюбу. До того ж такі партнери можуть створити успішний сімейний бізнес, який негативно не впливатиме на їхні стосунки.

Телець та Рак

Телець та Рак сумісні на 93%, вважають астрологи. Обидва ці знаки дуже цінують сім’ю, трепетно ​​ставляться до близьких, вловлюючи усі їхні бажання. Вони завжди підтримують одне одного і щиро вдячні коханій людині просто за те, що вона є в їхньому житті.

Телець і Рак можуть пишатися тим тісним духовним та фізичним зв’язком, який з роками з’являється між ними і робить чоловіка та дружину по-справжньому рідними людьми назавжди.

Близнюки та Козоріг

Близнюки та Козоріг сумісні на 97% завдяки тісному, майже містичному духовному зв’язку. Вже на другому побаченні представники цих знаків зодіаку можуть відчути, ніби знайомі цілу вічність, а одружені, відчувають одне одного навіть на відстані.

Рак та Риби

Рак та Риби знаходяться на одній хвилі на 90%. Ці представники астрологічного кола дуже схожі одне на одного, тому легко вживаються разом. Вони готові йти на поступки і дуже поблажливо ставляться до слабкостей та недоліків свого партнера, а ще вміють будувати міцні та гармонійні відносини завдовжки у роки.

Лев та Стрілець

Лев та Стрілець — ще одна пара на 100% сумісних людей. Обидва ці знаки люблять життя, пригоди, вони дуже великодушні і готові прощати одне одному багато чого. Такі партнери мають схожі смаки і принципи, тому досить легко створюють міцну і красиву пару.

Діва та Телець

Діва та Телець сумісні на 92%. Тихі та практичні представники цих знаків не потребують бурхливих пристрастей. Це саме та пара, про яку у казках говорять «і жили вони довго та щасливо». Жодних потрясінь, жодних скандалів упродовж багатьох років — і все завдяки збігу характерів.

Терези та Близнюки

Терези та Близнюки. За словами астрологів, такі партнери сумісні на 93%. Їхні стосунки схожі на дружбу, чому тільки виграють. І Терези, і Близнюки здатні закохатися не у зовнішність, а в харизму, інтелект та почуття гумору. Вони здатні годинами вести піднесені бесіди і ділитися таємницями, що дуже зміцнює їх союз.

Рак і Скорпіон

Рак і Скорпіон багато років не можуть надихатися одне з одним — вони сумісні на 91%. Спочатку їхнє кохання спалахує дуже яскраво, але з роками вщухає і горить рівним, спокійним полум’ям. Їм комфортно разом навіть мовчати, та й спільний побут не викликає розбіжностей, бо люблять вони від щирого серця.

Козоріг та Телець

Козоріг та Телець – сумісність 89%. Їх поєднують надійність, терпіння, відданість, працьовитість та цілеспрямованість, а також надзвичайна «хімія», яку зірки дарують лише їм одним. Навіть через багато років після весілля вони так само обожнюють одне одного, як у той самий щасливий день.

Водолій та Близнюки

Водолій та Близнюки сумісні на 95%. Неймовірний союз, відносини в якому багато хто просто не може зрозуміти. Саме Водолії та Близнюки можуть закохатися одне в одного з першого погляду і вже за тиждень піти під вінець. Їм начхати на думку оточуючих, оскільки вони знають, що партнер завжди підтримає будь-яку їхню шалену ідею і зуміє зберегти будь-який секрет.

Риби та Скорпіон

Риби та Скорпіон підходять одне одному на 100%. Дуже романтичні знаки зодіаку, що тонко відчувають одне одного і майже ніколи не скандалять. Крім того, ці люди вміють приділити партнеру увагу тоді, коли йому це дійсно необхідно і не соромляться демонструвати свою турботу на людях.

Терези та Лев

Терези та Лев сумісні на 95%. Це дуже оригінальні, іноді навіть трохи дивні на перший погляд парочки, в яких закохані ніби доповнюють одне одного. «Повітряні» Терези вміють запалити своєю енергією творчих «вогняних» Левів, які у свою чергу із задоволенням будують стосунки з тими, хто їх надихає.