fbpx

Ідеї ​​Терезів, угоди Скорпіонів та цілі Риб: докладний гороскоп з 25 по 31 липня

Астрологи передбачили, чого варто очікувати від цього тижня.

ОВНИ, ймовірні невеликі, але приємні фінансові надходження. Дехто отримає цікаву пропозицію про співпрацю. У вихідні займіться улюбленою справою, вивченням наміченого.

ТЕЛЬЦЯМ варто прожити цей тиждень у робочому розміреному ритмі, не відволікаючись на порожні клопоти. Упорядкуйте папери та документацію. Успіхи можуть стати звичними та призвести до того, що ви пустите справи на самоплив.

У БЛИЗНЮКІВ успішні короткі та далекі поїздки, на самоті чи в компанії. Одна з них підкине тему для серйозних роздумів.

РАКАМ є можливість розпочати активну реалізацію планів, причому в різних напрямках. Спробуйте якомога яскравіше уявити ситуацію, яку ви хотіли б пережити.

ЛЬВИ, необережні вчинки можуть призвести до напруженості у відносинах із колегами. Саме зараз перед вами відкриваються нові перспективи, можна підвищувати рівень професіоналізму.

ДІВИ, добрих результатів досягнуть найупертіші, причому позитивні зрушення можливі в самих, здавалося б, безнадійних справах. І ви, і ваші суперники сповнені честолюбних планів.

ТЕРЕЗИ, ви будете блищати дотепністю і щедро роздавати оточуючим свої ідеї. Ваші можливості у справі, яка вас цікавить, необмежені: варто лише взятися за нього всерйоз.

СКОРПІОНАМ не варто робити легковажних вчинків із великими сумами грошей. У бізнесі час великих угод, цікавих пропозицій про співпрацю.

У СТРІЛЬЦІ хороший період, що дозволяє найбільш повно розкрити особисті здібності і скористатися корисними зв’язками. Час як запланованих, і зовсім несподіваних витрат.

КОЗЕРІГИ, ви добре орієнтуєтеся в ситуації на роботі, точно передбачаючи реакції колег. Мало того, ви навіть можете керувати перебігом подій. Проте спотворення інформації спричинить наслідки.

У ВОДОЛІЇВ може з’явитися чудовий шанс підвищити свій соціальний статус. Все залежатиме від вас, вашого робочого настрою та обсягу роботи, з яким ви впораєтеся.

РИБАМ у вирішенні фінансових питань відкриються нові можливості, нові напрямки. Можете вкладати гроші в підприємства, переконавшись, що ваші цілі збігаються з цілями партнерів.

You cannot copy content of this page