fbpx

Ілон Маск купив Twitter за 44 млрд доларів: розкриваємо секрет, чому це не просто новина

Всі знають Ілона Маска, як генія! З перших днів він почав підтримувати Україну та продовжує робити це дотепер! Наші захисники вже коритсуються провідним інтеренетом від Маска Старлінком! Ця новина про Twitter має доволі глибокий сенс, тому що вплине на весь світ!

Ілон Маск купує Twitter за 44 млрд доларів – рада директорів компанії прийняла його пропозицію. Ілон Маск, що менше двох тижнів тому запропонував власникам Twitter продати йому компанію, заявив, що ця соцмережа має величезний нереалізований потенціал, який він зможе реалізувати.

Засновник Twitter Джек Дорсі подякував Ілоні Маскі за те, що той “відібрав” соцмережу у Уолл-стріт.

“Twitter як компанія завжди був моєю єдиною проблемою і моїм найбільшим жалем. Він належав Уолл-стріт та рекламній моделі. Відібрати його у Уолл-стріт – це правильний перший крок”, – написав засновник соцмережі, який минулого року залишив посаду керівника компанії.

На думку Дорсі, створена ним платформа не повинна мати власника або керівника: “Вона хоче бути громадським благом на рівні протоколу, а не компанією”. На сьогоднішній день покупка Twitter Маском – “єдине рішення, якому я довіряю”, додав Дорсі.

“Я довіряю його місії з поширення світла свідомості. Мета Ілона зі створення платформи, яка буде “максимально надійною та широко інклюзивною”, – вірна”, – зазначив Дорсі.

Він також подякував гендиректору компанії Агравала та Маска за те, що ті “витягли компанію з неможливої ​​ситуації”.

“Це правильний шлях… Я вірю в це всім серцем. Я дуже радий, що Twitter продовжуватиме служити суспільною дискусією”, – резюмував засновник соцмережі.

You cannot copy content of this page