fbpx

Інтернет від Ілона Маска. Як підключитися до Starlink в Україні

Ілон Маск проявив себе дуже гідно, він дійсно людина миру та світу! З перших днів він підтримує Україну, практично відразу він вирішив надати можливість українцям користуватися інтернетом Старлінк! Це дійсно дуже цінно! Дякуємо від всіх українців.

З початку весни в Україні став доступним супутниковий інтернет Starlink. Завдяки йому українські військові, підприємці та компанії можуть безперебійно працювати за умов війни. Розповідаємо, як підключитись до інтернет-мережі від Ілона Маска.

Центр стратегічних комунікацій у своєму Instagram опублікував покрокову інструкцію щодо того, як українці можуть підключитися до мережі Starlink.

Starlink в Україні.

Кожен українець, який бажає підключити собі супутниковий інтернет, має придбати спеціальний комплект для підключення. Він складається з:

  • антени;
  • Wi-Fi маршрутизатор;
  • терміналу прийому сигналу;
  • кабелю, завдовжки 30 м.

Вартість набору складає 500 $. Щомісячна плата за користування інтернетом – 100 $.

Щоб отримати комплект для підключення Starlink, слід залишити заявку на сайті компанії. Щоб його схвалили, треба буде зачекати деякий час. Після її прийому та обробки вам надішлють коробку з комплектом поштою.

Як зібрати термінал:

Антену потрібно поставити землі або повісити на даху;

Підключити до неї кабель і встромити шнур живлення в розетку;

Усі компоненти системи будуть налаштовані заздалегідь – змінювати налаштування вручну не потрібно;

Встановіть програму Starlink на смартфон;

У програмі виберіть ім’я домашньої мережі та пароль.

На з’єднання з супутниками може знадобитися близько 20 хвилин. Середня швидкість завантаження становить близько 100 Мбіт/с.

You cannot copy content of this page