fbpx
Перейти до вмісту

Інтрига у Скорпіонів, напруга Терезів та метушня Овнів: детальний гороскоп на 22 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ, любов до сумнівних насолод здатна ускладнити життя. Будьте терпимішими до родичів, які є у вашому оточенні, особливо якщо у них зараз складний період. І не забудьте в метушні про те, що для вас справді важливо!

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ добре ставити перед собою та оточуючими чіткі та зрозумілі цілі, не забувати про похвалу та матеріальне заохочення. Ретельно перевіряйте сьогодні документи та іншу інформацію, намагайтеся не робити необдуманих вчинків.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ успіх чекає у справах творчих, пов’язаних із зміною обстановки. Якщо ви зможете правильно розподілити сили, то в короткий термін досягнете дуже вражаючих результатів. Імовірна підтримка з боку людей, які мають великий досвід життя.

РАКИ

Деяких РАКІВ відвідає бажання усамітнитися, відійти на якийсь час від справ. Подивіться уважніше на події, що відбуваються навколо, на свою роль у цьому. У будь-якій справі прагніть до співпраці, не замикайтеся в собі.

ЛЕВИ

ЛЕВИ, ви будете мати великий вплив на оточуючих, проте краще не втручатися в поєднання чужих доль. Добрі наміри можуть завести в досить похмурі місця. Добре погуляти в лісі або парку, подихати свіжим повітрям, скинути з себе напругу року, що минає.

ДІВИ

ДІВ будуть займати не лише особисті питання, а й духовні пошуки, і світові проблеми. Ви можете успішно проявитися як психолог, допомагаючи людям розібратися в собі. Настає період сприятливий для переоцінки цінностей, пошуків достовірних джерел інформації.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, успіх цього дня залежить від того, як ви зумієте скористатися накопиченими знаннями. Сконцентруйтеся на своїх цілях. В особистому житті спостерігається деяка напруга: використовуйте вечір, щоб гармонізувати цю сферу.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНІВ зірки націлюють на пунктуальність, методичне виконання задуманого. Сприятливий час для очищення, розставання зі старими звичками та непотрібними речами, наведення ладу. У спілкуванні не розкривайте всіх карток відразу: залишайте інтригу!

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ варто приділити особливу увагу якості продуктів харчування. Будьте сьогодні помірні в їжі, бажано відмовитися від м’яса на користь овочів та каш. Утримайтеся від усього, що відводить убік від наміченої мети.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ з’явиться бажання відновити спілкування з людьми, які мешкають в інших містах. На деяких чекає зустріч із досить цікавими особистостями, які можуть виступити в ролі провідників до нових вершин. Увечері добре рекомендуються м’які вправи, спрямовані на гнучкість хребта.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ сприятливий час для поїздок, прогулянок на свіжому повітрі. Реально досягти успіху і у справах, пов’язаних з рекламою, успішно проходять намічені зустрічі. Шукайте баланс між своїми бажаннями та обов’язками.

РИБИ

РИБИ, не тягніть, якщо відчуваєте, що настав час щось міняти – зараз у вас все вийде. При цьому витрачати час на скарги та суперечки небажано: час можна витратити куди як продуктивніше! Увечері показані будь-які способи зняття напруги, і особливо підійдуть для цієї мети танці у товаристві друзів.