fbpx
Перейти до вмісту

Інтуїція Дів, успіхи Тельців та справи Риб: докладний гороскоп з 3 по 9 січня

Астрологи розповіли, що можна очікувати нового від цього тижня

ОВНИ

ОВНИ – це прекрасний час для роботи з найрізноманітнішою інформацією, дружніх зустрічей і розробки цікавих для вас проектів. Хтось вас підтримає, хтось виступатиме проти, але головне, щоб ви самі знали, чого хочете!

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ — успіху досягнуть ті, хто вміє розпоряджатися ресурсами інших людей. Основна робота може мати внутрішній характер, але зараз настає сприятливий період для особистих досягнень у спорті, відпочинку та улюблених справ.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ – доля винагородить тих, хто здатний виступити проти думки більшості. Професійна діяльність вимагатиме постійного зростання кваліфікації, причому період сприяє як копіткій роботі, так і ризикованим заходам.

РАКИ

РАКИ – період сприятливий для звернення до осіб, яких щось залежить. Події цього тижня можуть вплинути на цілий рік. Йде перетворення внутрішньої енергії на форми, є шанс допомогти багатьом і просунутися завдяки цьому самому!

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — зовнішні обставини підштовхуватимуть до активнішого прояву у громадському житті. Ваші успіхи можуть стати хорошим стимулом для партерів, а подорож надасть матеріал для роздумів про життя.

ДІВИ

У ДІВ можливе надходження великої суми грошей. Також у вас підвищується інтуїція, розуміння того, що відбувається, стає повнішим. На особистих справах сприятливо позначиться самостійність прийняття рішень.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, наступний тиждень буде насичений найрізноманітнішими подіями: зараз все залежить від вашого вміння використовувати обставини на благо собі та іншим. Настає вдалий час для нових знайомств.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ може бути можливість заробити непогані гроші. Ви маєте всі якості, необхідні для лідера, і зараз це особливо помітно. Сприятливий час налагодження зв’язків.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІВ у професійній сфері чекають покращення. У деяких у роботі настав час відносного затишшя, який можна використати для того, щоб навчитися чогось нового.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що перешкоди можуть вас спантеличити. Багато що зараз можна змінити, відкоригувати. Щедро передавайте отриманий досвід! Можливі вдалі ділові поїздки та дрібні, але приємні придбання.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, гарний час для зміни обстановки. Намагайтеся, щоб зобов’язання, прийняті раніше, не обмежували вашу свободу дій.

РИБИ

РИБАМ, у професійній сфері є проблеми. Період породжує прагнення нових контактів. Намагайтеся вкластися в термін з виконанням дорученої вам роботи, від цього залежатиме ваш подальший успіх.