fbpx

Інтуїція Тельців, боротьба Раків та витрати Дев: докладний гороскоп з 5 по 11 грудня

Астрологи визначили, що чекає на знаки зодіаку цього тижня.

ОВНИ, вдалий період для прийому гостей та візитів у відповідь. Намічаються повороти на краще у професійних справах, а от у партнерських відносинах ситуація може ускладнитися взаємними претензіями.

ТЕЛЬЦІ, гарний час для тих, хто звик працювати з великими масами людей. непогано заробити, отримати необхідні відомості із довкілля.

БЛИЗНЮКИ отримають можливість навчання та підвищення кваліфікації. Не шкодуйте сил та часу на придбання нових знань! В цей час корисно переглянути перспективи розвитку.

РАКАМ зараз властива надзвичайно гостра спостережливість та вміння швидко оперувати фактами. Вдалий час для проведення презентацій, боротьби за лідерство.

ЛЕВІВ чекають на плідні переговори та зустрічі. Хороший динамічний період для тих, хто любить творчість, спілкування та участь у незвичайних проектах.

У ДІВ ймовірні несподівані фінансові витрати — на навчання, розваги чи на якусь техніку. Добре поєднувати різні проекти, переглядати свій звичайний спосіб ведення справ.

ТЕРЕЗИ, передноворічний клопіт поєднуються з романтичним настроєм і передчуттям змін. Багатьох цей час підштовхує до пошуку більш відповідного місця у житті,

СКОРПІОНИ, ви зробите дуже далекоглядно, якщо більше справ заплануєте на цей тиждень. Підходящий час для переговорів з далекою перспективою, сприятливі контакти з покровителями.

СТРІЛЬЦІ перед вами відкриваються нові можливості для кар’єрного зростання. Ваші захопленість та самовідданість дозволять розвинути успіх. Не протиставляйте себе колективу, шукайте, і точки дотику.

КОЗЕРІГИ, ви маєте всі шанси помітно вплинути на розвиток подій наступного тижня. Можна отримати вигоду як від старих справ, так і нових проектів, у когось намічається надходження грошей з незвичного джерела.

ВОДОЛІЇ, перша половина тижня чудово підходить для освоєння всіх тонкощів професії. Імовірні несподівані фінансові витрати, швидше за все, за сімейними обставинами.

РИБИ, можливо, справи складуться таким чином, що тимчасово ви реалізовуватимете свої проекти поодинці. Все, що зараз вдасться, пізніше отримає
успішний розвиток.

You cannot copy content of this page