fbpx

Інтуїція Тельців, ризики Раків та вибір Терезів: докладний гороскоп на 25 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня

ОВНАМ варто звернути увагу на справи, які вони відкладають тому, що “дуже не хочеться”. Було б чудово, якби ви завершили те, що вимагає завершення, у ці кілька днів.

ТЕЛЬЦЯМ за будь-яких обставин можна порадити зберігати незворушність і не відступати від мети. Інтуїція допоможе вгадати думки вашої другої половини.

Перед БЛИЗНЮКАМИ відкриються привабливі перспективи співпраці із закордонними партнерами. Фінансове становище нестабільне. Зірки попереджають, що з оформленням важливих паперів краще почекати.

РАКИ, може бути вигідна пропозиція, яка зрушить всю ситуацію в потрібному вам напрямку. У бізнесі краще поки що утриматися від вкладення грошей у ризиковане підприємство.

ЛЕВАМ випадкові покупки поки що робити не варто: можливо, настав час задуматися про якесь велике придбання. Близькі, підкорені вашим ентузіазмом.

ДІВИ заінтригують оточуючих загадковим виглядом. Бажання потрясти уяву знайомих може спонукати вас до необачних вчинків. Фізичні навантаження слід обмежити.

ТЕРЕЗАМ пора припинити терзати себе думками про те, що щось пішло не так. Чим швидше ви приймете за відправну точку своє нинішнє становище, тим краще. Будуйте найсміливіші плани на майбутнє.

СКОРПІОНИ відчують емоційне піднесення. Цей день змін та трансформації сприятливий для митців, шоу-бізнесу. Будьте обережні на дорогах.

У СТРІЛЬЦІВ ймовірно успішне втілення задумів, що недавно з’явилися. Партнери підтримають вас у ваших починаннях, але основне навантаження ляже на ваші плечі.

КОЗЕРОГАМ, працюючи з новими людьми, слід бути особливо уважними. День несе як позитивні, і негативні тенденції. Недбалість призведе до того, що завершення завдання відсунеться на невизначений термін.

ВОДОЛІЇ зараз не в змозі тверезо поглянути на ситуацію, проте здатні здійснити справжній подвиг на професійній ниві. Зірки радять не зупинятися на досягнутому.

РИБАМ належить відстоювати свої інтереси і на роботі, і в родинному колі. Чужа точка зору може стати в нагоді, але саме вам вирішувати, який хід подій віддати перевагу. Можливо, доведеться вислухати чиюсь сповідь.

You cannot copy content of this page