fbpx

“Канал щастя відкритий”: хвиля удачі максимально накриє відразу 3-и знаки зодіаку в ці 2 дні

У представників цих сузір’їв розпочнеться біла смуга вже найближчим часом

Астрологи позначили знаки зодіаку, яких у перші дні жовтня затягне у вирву щастя та везіння. Представників трьох сузір’їв річка удачі забере за собою, і ці щасливчики зможуть спіймати спритну удачу за хвіст. Зірки обіцяють білу смугу у житті кожному з цих знаків.

Діва

У перші дні жовтня на Дів чекає біла смуга, пов’язана з грошима і роботою. Начальство гідно оцінить їхні праці у матеріальному еквіваленті.

Фахівці зі зірок уточнюють, що, можливо, представники цього знака змінять робоче місце на високооплачуване. Також Діви зможуть монетизувати свої таланти, внести творчий елемент до повсякденних обов’язків або купити машину.

Лев

Для Левів початок місяця стане вдалим у питаннях ділових та особистих відносин. Люди, народжені під цим знаком, будуть про них думати і говорити, обговорювати їх з приятелями, а також з братами та сестрами.

Зірки не виключають, що коханою людиною чи партнером з бізнесу для Лева стане сусід, однокласник чи конкурент. У цей час на них чекають зустрічі, побачення, листування, укладання договорів та вигідні угоди.

Рак

Раків очікує успіх у справах, пов’язаних із сімейним бізнесом, спадщиною, надомною роботою або купівлею-продажем квартир.

Астрологи віщують, що люди води, ймовірно, отримають матеріальну допомогу чи велику суму грошей у подарунок від родичів. Непоганий дохід може принести психологія, страхування, робота з серверами та програмним забезпеченням.

Related Post

Узи Раків, пізнання Терезів та проблеми у Козорогів: докладний гороскоп на 19 грудняУзи Раків, пізнання Терезів та проблеми у Козорогів: докладний гороскоп на 19 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ ОВНИ можуть стати учасниками зустрічі, що запам’ятовується. Настав слушний час для укладання союзів, зав’язування міцних відносин: використовуйте його з користю! ТЕЛЬЦІ У

Гороскоп на 2 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2 вересня 2020 Овен З обережністю поставтеся до нових ділових пропозицій, якими б перспективними вони вам не здалися. Бійтеся підводних каменів: перш ніж приймати остаточне рішення, варто проконсультуватися

Гороскоп КОХАННЯ на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 У цей день вашому коханому захочеться показати вам світ з іншої невідомої вам поки сторони, для чого він зробить воістину неможливе. Не забувайте дивуватися і захоплюватися