fbpx

Кар’єрний джекпот або любовна лотерея: Таро-гороскоп на вересень 2023

У вересні Козероги перетворяться на справжніх серцеїдів, а ось Скорпіони почнуть підкорювати світ своєю чарівністю. Які ж сюрпризи доля підготувала знакам зодіаку цього разу? Літо невблаганно добігає кінця. Перший місяць осені обіцяє стати продуктивним для всіх знаків зодіаку, тож вам доведеться зібратися з думками та силами для нових досягнень. Карти таро розкажуть, чого нам слід очікувати у вересні. Значних подій буде багато, а отже, до них краще бути готовою заздалегідь!

У вересні багатьом знакам зодіаку доведеться ступити на слизьку стежку. Її подолання вимагатиме терпіння та уважності. І все ж таки, кінцевий результат явно всіх порадує! Не упускайте можливості і постарайтеся використати весь свій потенціал для досягнення бажаного. Тільки не перестарайтеся.

Овен

Карта Таро для Овна: Принцеса Чаш

Цього місяця вас переповнюватимуть емоції, причому як позитивні, так і неприємні. Постарайтеся приборкати ураган усередині і не дозволяйте йому зіпсувати ваші стосунки з рідними. Навпаки, саме близькі допоможуть вогненному знаку відчути себе впевненіше. Щоправда, на роботі відповідальності за свої рішення уникнути не вдасться.

Телець

Карта Таро для Тельця: Праця (3 дисків)

Вам краще зосередитися на стабільності та працьовитості. Враховуючи приналежність Тельця до земних знаків, це буде здійснити простіше. Забудьте про ризики та спонтанність та постарайтеся сконцентруватися на своїй роботі. Саме сфера кар’єри вимагатиме найбільшої віддачі. А щоб уникнути вигоряння, спробуйте знайти натхнення та мотивацію у майбутніх цілях та мріях!

Близнюки

Карта Таро для Близнюків: Туз Жезлов

Час мислити глобально і досягати більш високих цілей! Не хвилюйтеся, у підкоренні висот вас явно чекає великий успіх. Не варто витрачати увагу на незначні речі (це стосується і любові). Пристрасть просто переповнюватиме Близнюків, тому постарайтеся тримати її під контролем і спрямовувати в потрібне русло. Втративши управління, можна спалити вщент все навколо!

Рак

Карта Таро для Раку: Колісниця (Старший Аркан)

Вам краще не піддаватися надто яскравим емоціям і добре продумувати кожен крок. Серце — сумнівний радник у майбутній період. Вересень сильно вплине на решту місяців, від будь-яких рішень залежить і майбутнє. Однак це зовсім не означає, що потрібно уникати будь-яких змін. Навпаки, вони можуть перетворитися на приємні сюрпризи, якщо робити їх на холодну голову.

Лев

Карта Таро для Лева: Святність (8 чаш)

Раніше ви працювали з величезною віддачею, тому в першому місяці осені варто відпочити та зменшити оберти. Навіть якщо важкі завдання з’являються на горизонті, не поринайте у них з головою. Надлишок емоцій може запросто вичавити з Лева всі соки. Та й з друзями постарайтеся бути акуратнішими. Краще сконцентруйтеся на собі та власних відчуттях, щоб уникнути хаосу та проблем.

Діва

Карта Таро для Діви: Рівнавага (Старший Аркан)

Упродовж вересня вам варто спиратися на раціональне мислення, а не на почуття. Місяць принесе дуже багато відповідальних справ, які можуть бути зруйновані імпульсивністю чи надмірною емоційністю. Спробуйте знайти ідеальну рівновагу між своїм душевним станом та думками, і тоді навіть найскладніші плани закінчаться успіхом!

Терези

Карта Таро для Терезів: Лицар жезлів

Будь-яка ініціатива Терезів активно заохочуватиметься Всесвітом та всіма іншими. Якщо не відсиджуватися осторонь, вам вдасться досягти небачених раніше висот. Готуйтеся до непростих випробувань, які за належних зусиль обов’язково закінчаться перемогою! Так що постарайтеся не упустити перспективи, що відкриваються, і викластися на повну. Нечасто всесвіт дає такий шанс.

Скорпіон

Карта Таро для Скорпіона: Спокій (2 мечів)

Будьте готові активно соціалізуватись, адже у вересні саме це дасть багато можливостей для зростання. Причому спілкування допоможе водному знаку у кар’єрі, а й у любовному житті. Навіть якщо жодних радикальних змін досягти не вдасться, такий досвід стане дуже корисним у майбутньому. Не соромтеся виходити у світ і ставати центром компанії! Увага перетвориться на гарну інвестицію.

Стрілець

Карта Таро для Стрільця: Принц мечів

Якщо ви направите свою енергію та працьовитість у потрібне русло, то в роботі на вас явно чекає успіх! Щоправда, потрібно буде керуватися холодним розумом і раціональним мисленням. Спонтанність точно не принесе нічого доброго, а от ретельний аналіз та продумування кожного кроку зведе ризики до мінімуму. Плюс, Стрільцеві вистачить мотивації, а отже, вигоряння можна не боятися.

Козеріг

Карта Таро для Козерога: Кохання (2 чаш)

Кохання витає у повітрі, а Купідон вже давно зручно влаштувався на вашому плечі! Весь вересень вас переслідуватимуть романтичний настрій та приємні знайомства. Деякі з них можуть перетворитися на серйозні відносини. Дозвольте близьким поділитися турботою та підтримкою та постарайтеся повернути їм добро з лишком. Така лихоманка вплине і на кар’єру, тому на її рахунок не варто переживати.

Водолій

Карта Таро для Водолія: Принц дисків

Водолію доведеться добре попрацювати, щоб зберегти спокій, проте всі праці обов’язково окупляться. Вересень пройде в спокійному та розміреному темпі для вас, якщо тільки ви не дозволите ліні перемогти продуктивність. Постарайтеся на будь-які зміни дивитися позитивно та приймати навіть несподівані сюрпризи мудро. Пам’ятайте, усе, що не робиться— все на краще!

Риби

Карта Таро для Риб: Завершення (4 жезлів)

Вам варто відкласти нові плани на потім та приділити більше уваги справжньому. Проаналізуйте свій спосіб життя та спробуйте знайти способи, як його можна покращити. Так ви зможете не тільки відчути себе впевненіше, а й розібратися зі старими гештальтами. Однак це зовсім не означає відсутність прогресу. Якщо рухатися вперед плавно та вдумливо, успіх не змусить Риб чекати!

 

You cannot copy content of this page