fbpx
Цей день Гороскоп Кар’єрний прорив. 4 знаки зодіаку, для яких 2023 рік стане знаковим у сфері роботи

Кар’єрний прорив. 4 знаки зодіаку, для яких 2023 рік стане знаковим у сфері роботи

Астрологи розповіли, кому варто направити всю свою увагу в прийдешньому році на кар’єру.

У 2023 році буде низка астрологічних подій, котрі матимуть чималий вплив на сфери роботи та самореалізації. Астрологи вважають, що основні з них — входження Сатурна в знак Риб 7 березня, сонячне затемнення в Овні 20 квітня, входження Юпітера в знак Тельця 16 травня, та ретроградна Венера в Леві з 22 липня до 3 вересня.

Сатурн порейде в знак Риб вперше за майже 27 років і поставить запитання про готовність брати відповідальність за свою діяльність, особливо творчу та духовну.

Квітневе сонячне затемнення в Овні започаткує абсолютно новий життєвий цикл, де у вас з’являться можливості взяти на себе лідерство. Те, як ви використаєте цю заряджену енергію затемнення, залежить від вашої індивідуальної натальної карти, але загалом ця енергія про «зараз або ніколи».

Входження Юпітера, планети благословень, в матеріального Тельця — це щасливий транзит, що принесе достаток і стабільність у ваше життя. Це поєднання також нагадує, що загальний забіг виграє повільний, але стабільний.
З 22 липня до 3 вересня Венера буде ретроградною у Леві, що, у свою чергу, заохотить зупинитися та поміркувати над усім: від системи цінностей до власного унікального самовираження.

Астрологи вважають, що всі ці події найбільше повпливають на Близнюків, Левів, Скорпіонів і Козерогів.

Близнюки

Перша фраза, яка спаде на думку, коли відбуватиметься транзит Сатурна через ваш 10-й дім соціальної реалізації та кар’єри: «Рим не був побудований за один день». Адже 7 березня строгий Сатурн повернеться в мрійливі Риби та активує ваш 10 сектор, що сильно вплине на все ваше життя поза домом. 2023 рік кине вам виклик, щоб ви довели й підтвердили свій статус і успіх. Не потом і слізьми, але старанною роботою, ви зможете не тільки підкріпити власне становище, але й врешті отримати неабияке визнання та підвищення кар’єрними сходами. Той, хто багато працює, пожинає багато винагород.

Леви

У вас попереду дуже важливий рік, тож врахуйте це. Зрештою, не щодня Юпітер, найкраща планета в гороскопі, проходить через дім кар’єри та соціального статусу. Це означає, що з 16 травня ви отримаєте неабиякий потік достатку, можливостей і професійного розвитку. Юпітер звеличує та розширює все, з чим він стикається, а Телець підкріплює це матеріальними та приземленими деталями.

Ситуація дещо вповільниться з 22 липня до 3 вересня, поки Венера буде ретроградною у вашому знаку. Однак цей період буде хорошим часом, щоб переоцінити свої цілі та цінності й скласти план на останній осінньо-зимовий ривок 2023 року.

Скорпіони

Для Скорпіонів 2023 рік буде радше про трансформації та зміни, ніж про великі кроки вперед по раніше вмощеній доріжці. 20 квітня відбудеться сонячне затемнення в Овні, що проходитиме в вашому 6 домі рутини та робочих процедур. Цей період змусить вас переглянути чимало речей щодо вашої щоденної роботи та розглянути можливість зміни траєкторії. Вас чекає новий захоплюючий розділ, але вам доведеться взяти на себе ініціативу.

Тим часом Венера здійснить свою ретроградну подорож у знаку Лева з 22 липня до 3 вересня — через ваш 10-й дім кар’єри та репутації — що дасть вам можливість взяти заслужену паузу, щоб подумати про особистий бренд і цінності, до яких ви прагнете. Тут чимало з вас захоче змінити свою роль, а інші додадуть творчості у звичні процеси.

Козероги

2023 рік робить усе, щоб ви сяяли! 16 стравня Юпітер увійде в знак Тельця у вашому 5 домі – домі творчої самореалізації та слави — що приверне до вашої діяльності та особи чимало уваги. 14 жовтня відбудеться сонячне затемнення у Терезах, яке торкнеться вашого 10-го дому кар’єри. Сонячні затемнення відкривають нові починання, які тривають до шести місяців, а це означає, що між жовтнем і рештою 2023 року, скоріше за все, відбудуться значні зміни у вашому професійному житті. Тож будьте готові продемонструвати світу свої таланти та напрацювання.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 26 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 26 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вашому коханому буде дуже легко зробити вас дійсно щасливим: від нього буде потрібно мінімум фізичних, моральних і душевних сил для досягнення настільки приголомшливого і дивного

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 листопада 2021 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 листопада 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 листопада 2021 року Овен Ваш найкращий друг сьогодні стане незамінним помічником у вирішенні ваших любовних проблем. Він і порадить, і вислухає, і навіть

Гороскоп на 8 липня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 8 липня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Ви встигнете зробити багато корисного, причому не лише для себе. Навколишні будуть вдячні за допомогу та підтримку. Багатьом сподобаються ваші оптимізм та доброзичливість, нові знайомі відразу захочуть потоваришувати. І