fbpx

Кільцеподібне повне затемнення Сонця 20 квітня 2023 року: чим буде небезпечний цей день

20 квітня – найнебезпечніший день місяця, тому що 20 числа Місяць повністю увійде в диск Сонця. Це буде кільцеве затемнення, яке астрологи вважають найнебезпечнішим через свою непередбачуваність.

У цей день обидва нічні світила опиняться у Знаку Тельця. День спочатку може здатися звичайним, але перше враження майже завжди оманливе. Місяць дуже сильно впливає на стан людей, як і Сонце, але 20 квітня цей вплив переб’є будь-яке інше. Аура цього дня може бути вкрай небезпечною.

Робота та фінанси 20 квітня

Це дуже небезпечний день для покупок, особливо спонтанних. Також не варто спонтанно підписувати якісь папери та укладатись договори — навіть на словах. Так ви ризикуєте залишитись без грошей і підірвати свій авторитет. У це затемнення великі труднощі чекатимуть на всіх, хто веде торгівельну діяльність і має справу з грошима. Остерігайтеся шахраїв і не забувайте перераховувати гроші.

Якщо ваша робота пов’язана з якимось складним процесом, то цього четверга краще стежити за кожною дрібницею, причому максимально претензійно. Це той самий день, коли один маленький недолік може стати причиною великих фінансових втрат.

Астрологи наполегливо не рекомендують давати комусь порожні обіцянки цього дня. Якщо ви не готові йти на компроміси і робити щось для загального блага, то не варто заїкатися про це. Люди дуже злопам’ятні, коли Сонце та Місяць зливаються докупи, та ще й у такому Знаку Зодіаку.

До кінця не відомо, як саме пройде цей день. Астрологи відзначають, що комусь доведеться зустрітися з однією великою проблемою, а комусь судилося зустріти на шляху купу дрібних негараздів, які раз у раз вибиватимуть вас з колії. Будьте дуже обережними, адже не всі ці проблеми потрібно вирішувати негайно. Постарайтеся тверезо оцінювати ситуацію.

Здоров’я та настрій у це затемнення

У день кільцевого затемнення настрій не буде однозначно поганим, але може постійно змінюватися. На жаль, багато людей будуть відчувати болючі стрибки настрою, які можуть призвести до сильного енергетичного виснаження.

Якщо у вас є якісь недуги, які мають властивість повертатися в самий невідповідний момент, 20 квітня може настати саме той час, коли хронічні захворювання дадуть про себе знати повною мірою.

На цей день синоптики передають підвищення магнітного збудження. Швидше за все, проблеми із самопочуттям будуть ще гострішими через магнітну бурю першого рівня, ймовірність появи якої цього четверга становить близько 35%.

Не виключено, що цього дня буде переповнено травмпункти. Через неуважність багато людей можуть ламати собі руки та ноги, падати, потрапляти у дорожньо-транспортні пригоди. Дивіться під ноги, дотримуйтесь правил дорожнього руху. У такому разі ризик виникнення проблем буде мінімальним.

Сили можуть нас вами покинути, тому комусь не вистачить енергії для роботи, для поїздок чи навіть улюблених занять. Не думайте, що це завжди. Вже у п’ятницю ситуація поновиться. Потрібно лише трохи потерпіти.

Невизначеність майбутнього

20 квітня по всьому, що відбувалося навколо нас, не можна буде судити про майбутнє. Якщо хтось зробить невірний крок, не треба звинувачувати цю людину у всіх гріхах. Якщо станеться щось хороше, не поспішайте радіти. Місяць та Сонце можуть грати з нами в ігри, причому дуже неприємні.

Цього дня не варто гадати, проводити ритуали та обряди

You cannot copy content of this page