fbpx

Кінець ретроградності Плутона: кого торкнуться щасливі зміни в жовтні 2021 року

Кінець ретроградності Плутона: кого торкнуться щасливі зміни в жовтні 2021 року

Дуже важливий і сприятливий день. Причиною тому служить позбавлення Плутона від ретроградного руху. Астрологи розповіли, представників яких Знаків Зодіаку торкнуться позитивні зміни.

Багато з нас після 6 жовтня матимуть змогу стати щасливішим.

Фінанси і робота в жовтні

Через зміни в енергетиці найдальшої планети багато з нас відчують приплив сил, мотивації. У людей, які не зовсім впевнені в собі, з’явиться воля до перемоги, бажання стати краще і багатше.

Жовтень – ідеальний час для активізації всіх своїх внутрішніх ресурсів. Особливо це стосується таких Знаків Зодіаку, як Овен, Лев, Скорпіон і Козоріг.

Саме для цих людей дана планета є покровителем, ретроградність якої негативно позначалася на мотивації і бажанні працювати в цілому.

Якщо в бізнесі або на роботі доводилося з кимось воювати, то після  6 жовтня розпочнеться період нейтралізації конфліктів.

Вони почнуть сходити нанівець, причому для цього нам з вами не буде потрібно робити зовсім нічого. Потрібно просто почекати.

Любов і відносини в жовтні

Позитивні зміни торкнуться всіх, але в більшій мірі це буде актуально для людей таких Знаків, як Телець, Терези і Водолій.

Плутон загострить комунікативні навички і допоможе легше знаходити спільну мову з ким завгодно.

Ця планета допоможе всім нам боротися зі стереотипним мисленням, закритістю, потягом самоті. Жовтень – час, коли у багатьох з’явиться можливість зустріти кохання всього свого життя або хорошого друга.

Плутон допоможе подолати труднощі, які сам і викликав. Не бійтеся просити вибачення за вчинки, про які ви шкодуєте. Є висока ймовірність того, що близька людина або товариш зрозуміє вас.

Настрій і здоров’я після 6 жовтня

Плутон піднімає настрій, але не напряму. Він робить це побічно, адже все те хороше, що буде відбуватися з нами в жовтні і в наступні місяці, надихне нас, допоможе позбутися від страхів і комплексів. Найбільш помітним це стане для Близнюків, Раків, Дів і Риб.

Що стосується здоров’я, то у багатьох з нас через припинення ретроградності Плутона з’явиться бажання виробити нову звичку, пов’язану з фізичною активністю.

Хтось захоче записатися в спортзал, хтось почне бігати, а у інших людей з’явиться бажання, купити абонемент в басейн. Само собою, на здоров’я це позначиться позитивно. Головне – не завищувати своїх очікувань.

You cannot copy content of this page