fbpx

Клопоти Терезів, справи Тельців та вчинки Раків: докладний гороскоп на 19 лютого

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВНИ

ОВНАМ — голови сповнені непрактичних, але надзвичайно захоплюючих планів. Великі суми вам сьогодні довіряти небезпечно. Свіже повітря, рух виявляться найкращим засобом для приведення себе в бадьорий та творчий стан.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ – вдалими будуть справи, що вимагають застосування раніше набутих знань. Можливо, потрібна допомога вашому родичу, який потрапив у скрутне становище. Вдалий день для походів магазинами.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ – ймовірні радісні події, пов’язані з будинком і родичами. Добре проходять поїздки, освоєння нових місць. Більшість отримає задоволення від перебування в центрі подій, хоча деякі хотіли б провести цей день більш консервативно.

РАКИ

РАКАМ – уникайте вчинків, про які потім доводиться шкодувати. Будьте готові порадити близьку людину: цілком імовірно, що виникне така необхідність. Сни продемонструють ті галузі вашої свідомості, які потребують звільнення від негативних емоцій.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ доля приготувала подарунок у вигляді приємних звісток або зустрічі зі старим другом. Зростає значущість особистої свободи: багатьом із вас хотілося мати більше часу для улюбленого заняття.

ДІВИ

У ДІВ — до пропозицій, пов’язаних із ризиком фізичних незручностей, поставляться без особливого захоплення. Але сидячи вдома, ви багато втратите: знайдіть здорову альтернативу. Прекрасний день для відвідування нових місць із дорогим серцем людиною.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ — клопіт, пов’язані з домашніми справами, чекають деяких ТЕРЕЗІВ. Від когось, навпаки, обставини вимагатимуть більшої самостійності всередині сім’ї. Вечір ідеально підходить для відвідування гостей.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ — ті, хто розпочав новий проект, почуваються впевненіше, заручившись підтримкою друзів. Ви можете досягти неймовірних результатів, якщо визначите свої справжні цілі, вільні від впливу суспільства.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ — взаємини з родичами вплинуть на всі події дня. Пошук гострих відчуттів увінчається успіхом: схоже, ви самовіддано готові ризикнути не лише грошима, а й здоров’ям.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ можуть здивувати друзів кулінарним шедевром. Також гарний час для подорожей та поїздок: постарайтеся більше часу провести на природі. Згодом ваші творчі ідеї принесуть зиск, і не лише вам.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ ухилятимуться від необхідності прийняти миттєве рішення. Можливо, час для активних дій ще справді не настав. Очікується спілкування з друзями, де ви опинитеся душею компанії.

РИБИ

РИБАМ – абсолютно несподівано можуть почати змінюватися особисті плани та цілі. День підходить як для прокладання нового курсу, так і для того, щоб довести до ладу старі справи. Ви виграєте, якщо поставите собі за мету отримати додаткові знання з питання, що вас цікавить.

You cannot copy content of this page