fbpx

Кохання, кар’єра, фінанси. Гороскоп на лютий 2023 року для всіх знаків Зодіаку

Лютий принесе кілька хаотичних змін, але надасть кожному знаку Зодіаку унікальні можливості втілити свої мрії в реальність. Отже, що на вас чекає?

Події лютого вплинуть на кожну людину. Однак потрібно знати, що ви стаєте сильнішими з кожною подією, тому лютий — це просто можливість продовжити втілювати свої мрії у життя.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Коли розпочнеться 2023 рік, ваша правляча планета Марс стане ретроградною. Використовуйте це як привід відпочити на початку нового року. Справи швидко затягуються. Незабаром Марс увіллє пристрасть у застійні стосунки, а Венера допоможе підтримувати романтичні стосунки. У лютому ви станете щирими та наполегливими щодо своїх потреб у коханні та інших сферах вашого життя. Ваші друзі забезпечать найважливішу основу, яка допоможе вам у коханні та зміцнить вашу кар’єру. І, говорячи про ваше професійне життя, кілька днів вказують на те, що до вас наближається достаток. Просто приготуйтеся позбутися шкідливої звички, коли Плутон стане ретроградним.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Коли ваша правляча планета Венера ретроградна, ви не тільки повинні уникати значних змін у своїй зовнішності, але це також може вплинути на ваше кохання та професійне життя. Тим не менш, головний урок, який Венера хоче викласти в лютому, — це важливість святкування себе, тому день народження цього року може бути особливим. Щодо кохання, постарайтеся бути максимально чесним та щирим. Якщо ви не той, хто закінчує незадовільні відносини, місячне затемнення у вашому знаку безперечно відбудеться.

Близнюки (21 травня — 20 червня)

Коли починається рік, ваша правляча планета Меркурій є ретроградною. Звідти 2023 принесе ще три ретроградні Меркурія. Замість того, щоб турбуватися про ці часи, які повертають колишніх і викликають непорозуміння, навчитеся впоратися з ними без стресу. Щодо питань кохання, цей рік нагадує вам про те, що близькість та гарячий секс можуть співіснувати навіть у невимушеній обстановці, а також про важливість людських стосунків. Зокрема, у лютому ви створите систему підтримки через дружбу. Але щоб підтримувати їх, ви повинні прочитати, як орієнтуватися в хаотичному затемненні, яке випадає в Овні та вашому 11-му Будинку дружби.

Рак (21 червня — 22 липня)

Оскільки вами керує Місяць, ви повинні приділяти особливу увагу місячним затемненням цього року. Зокрема, повний місяць та місячне затемнення у Скорпіоні у п’ятницю, 5 травня, у вашому 5-му Будинку Задоволень, які можуть внести серйозні зміни у ваше сексуальне та особисте життя. Але не хвилюйтеся, зірки хочуть для вас найкращого, і не лише у романтичних стосунках. У лютому ви не тільки розширите своє коло спілкування, але й виявите, що нові друзі люблять ваших старих друзів.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Новий рік може принести велику пристрасть у ваше особисте життя. Однак, щоб це сталося, ви повинні спрямувати вплив Марса-Воїна на здорові шляхи, наприклад, через секс чи бої подушками, а не через справжні сварки. Але не захоплюйтеся цим настільки, щоби забути про дружбу. Мало того, що ваше коло спілкування є опорою вашої системи підтримки, у лютому ви знайдете можливості для спілкування через друзів. І так, можна прийняти невелику допомогу, навіть якщо ви гордий лев. Тільки не забудьте запланувати час для сну, тому що цей напружений місяць потребує багато відпочинку.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Хоча економіка нашої країни надто заплутана, все ще є дні, які, як вказують зірки, корисні для вашої кар’єри та достатку. Після успішного січня, у лютому ви бачите професійний імпульс, особливо у ваш сезон. Але ваша кар’єра не єдине, про що ви думаєте. Лютий — період для книг рекордів щодо кохання, тим більше, що пори року змінюються приблизно в той час, коли сонце входить у Діву. Чи може інтрижка показати довгостроковий потенціал і чи зможете пережити затемнення, не ставлячи під загрозу свою дружбу?

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Пам’ятайте, Терези, намагайтеся уникати будь-яких серйозних змін у своїй зовнішності, поки ваша правляча планета, Венера, буде ретроградною у 2023 році (субота, 22 липня — неділя, 3 вересня). Будь-який інший час відмінно підходить для зміни зачіски або всього образу. Ваш оздоровчий режим — одна з багатьох областей вашого життя, які зазнають змін у 2023 році. У лютому ви побачите зміни у своєму колі спілкування. Ви заведете нових друзів, але не хвилюйтеся, вам приємно бачити, що вони чудово ладнають із вашими постійними. І хоча кожного місяця є романтичні моменти, до того часу, коли Марс увійде у ваш знак наприкінці серпня, ви будете щасливі в коханні та сексі, навіть якщо це не буде схоже на те, що ви очікували.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Коли починається 2023 рік, одна з ваших правлячих планет, Марс, стає ретроградною. В результаті ви почуваєтеся спокійно та готові обійматися. Ви відомі своєю шаленою сексуальністю, але цього року вам потрібно розширити свій чуттєвий досвід. Одна з ваших тем цього року — припинити прирівнювати пристрасть до хаосу і навчитися знаходити радість у спокійних, стабільних стосунках. Коли Плутон, інша ваша правляча планета, стає ретроградним, перед вами стоїть завдання позбавитися шкідливої звички. У лютому ви зблизьтеся з новими друзями і загалом розширите та підтримайте свою систему підтримки.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Новий рік навчає, що ви можете заохочувати інших бути кращими за допомогою позитивного підкріплення. У вас репутація людини, яка нехтує своїм особистим життям, поки ви зайняті спасінням світу. Один із ваших уроків цього року полягає в тому, що зміни часто починаються на особистому рівні. Це особливо вірно, коли ваша правляча планета, бунтівний Уран стає ретроградною. На щастя, зірки вказують на те, що у лютому ви досягнете успіху у розвитку своїх відносин і, як наслідок, побачите зростання у своєму колі спілкування, особистого життя та кар’єри.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Коли справа доходить до кохання, 2023 просить вас йти вперед і вести важкі розмови. Як останній знак зодіаку вас часто називають наймудрішим знаком. Отже, ви вже повинні знати, що розмови про визначення відносин стають більш напруженими, ніж ви відкладаєте. Щодо ваших дружніх стосунків, не захоплюйтеся цього року справами свого особистого життя настільки, щоб нехтувати ними. Лютий також спонукає вас прийняти професійну похвалу та визнати, що ви насолоджуєтеся славою та визнанням.

You cannot copy content of this page